iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Druze, imas dve teme sa skockanim verzijama, tj stari dobri iGO Primo i drugi novi koji je aktuelan iGO NextGen. Mape se skidaju sa torrenta i lako ih kopiras u foldere u zavisnosti od fajlova koje kopiras (veoma jednostavano)

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Druze, imas dve teme sa skockanim verzijama, tj stari dobri iGO Primo i drugi novi koji je aktuelan iGO NextGen. Mape se skidaju sa torrenta i lako ih kopiras u foldere u zavisnosti od fajlova koje kopiras (veoma jednostavano)

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Ja bih ti preporučio skockanu verziju od Pera.Simic-iGO. Perfektno urađena!
 
Učlanjen(a)
01.10.2013
Poruka
227
Pozdrav svima,
Instalirao sam iGO nextgen skin by Pongo i sve radi, mada nisam nešto upotrebljavao navigaciju(nisam imao potrebe), ali uskoro me čekaju neka malo češća i duža putovanja, pa mi treba mala pomoć, a vezana je za sledeće:
- da li se može dodati prečica u padajući meni za satelite
- ako može, kako se to radi
Na slikama sam uokvirio crvenim na čega mislim.
upload_2018-5-11_20-1-1.jpeg
upload_2018-5-11_20-1-18.jpeg

- koje karte(Here ili Tom Tom) su se bolje pokazale, za navigaciju u Srbiji i okolnim zemljama

Hvala unapred na pomoći i objašnjenju :)
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
- to nije prečica, to je ux i to Arimijev. NE može
- kada savladaš programiranje i sam kreiraš svoje ux-eve :)
- svako će tvrditi svoju priču. Koristi one koje misliš da če više tebi odgovarati ili za koje te ubedi neko kome veruješ. Koristi uvek poslednje izdanje, osim ako se ne pokaže lošim iz iskustva mnogih korisnika
 
Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
93
Pozdrav drugovi.
Treba mi mala pomoc.
Imao sam na predhodno telefonu jednu aplikaciju koja je obavljala posao da lokaciju koju obelezim na gogle map prebacim na iGO navigaciju.
Trazim je ali ne uspevam da je nadjem, a i neznam kako se zvala ta aplikacija.
Hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
iGO Basar 9.18.27.734842 - 16.maj.2018.

5febfe4c722d.png


Prilikom instaliranja aplikacija ekstrakuje sys.txt (make.sys) a ako koristite svoj sys.txt aplikacija nece ekstarkovati sys.txt (no.make.sys).
Aplikacija moze biti instalisana u foldere - iGO ili iGO_Basar bez promjene data_folder_name="iGO_Basar" u sys.txt.
Kopirajte iGO/iGO_Basar base folder u root sdCard.
Na nekim uredajima aplikacija moze biti instalisana i u root external sdCard.

Apk, data.zip, ux
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
iGO Basar 9.18.27.734842 - 16.may.2018 v2

5febfe4c722d.png


Prilikom instaliranja aplikacija ekstrakuje sys.txt (make.sys) a ako koristite svoj sys.txt aplikacija nece ekstarkovati sys.txt (no.make.sys).
Aplikacija moze biti instalisana u foldere - iGO ili iGO_Basar bez promjene data_folder_name="iGO_Basar" u sys.txt.
Kopirajte iGO/iGO_Basar base folder u root sdCard.
Na nekim uredajima aplikacija moze biti instalisana i u root external sdCard.

Apk, data.zip, ux, sys.txt

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Napomene -
fix 1 - online potvrda statusa racuna.
fix 2 - zamjenjuje vaš sys.txt s InApp sys.txt i dodate neke linije u InApp sys.
Sada funkcionise kao i sve ranije verzije.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top