iGO NextGen Navigacija

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Dobar mu je sys
Velike su šanse da je mob povukao neki apdejt, i da navođenje ne funkcioniše više u pozadini.

Ali korisnici nikako da nauče da kada imaju problem, daju kompletan opis svega što može da utiče na njega.
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Moj sys je taj što je otvorio WOB, a sys koji je otvorio Marks ,nije moj sys.
Sa tableta mi je otvarao pogresan fajl a sada sa telefona pravi. Razlicite verzije tapatalk na jednom i na drugom pa verovatno tu negde lezi problem. Ustanovicu to kasnije iz radoznalosti a za tvoj problem verujem da je uzrok podesenost OS odnosno koriscenje neke "optimizer" app ili app za ustedu baterije. Takodje, s obzirom da tvrdis da su pozadinski procesi dozvoljeni a ne kazes po kom modelu odnosno koliko njih je dozvoljeno (mozda si dozvolio samo jedan a onda konkurentni proces pogasi iGO proces) predlazem da i to isproveravas kao i da li ti je mozda ukljucena opcija za gasenje aktivnosti koje korisnik napusti. Uglavnom, iGO je dobro podesen i problem je van njega.

Astal da blista bejbi!
 
Učlanjen(a)
26.12.2012
Poruka
30
Rešeno,
Uradio deistalaciju i ponovo instalaciju iste,pa je proradilo navođenje u pozadini.
Problem je verovatno bio u telefonu. Nemam nikakve dodatne cleanere i antiviruse.
Jedino ponekad pokrenem njegovu fabričku optimizaciju sistema.
I da ,telefon je HUAWEI MATE 10 PRO.
Pozdrav svima koji su hteli pomoći.
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Imam problem, pojavljuje mi se ovo kada želim da pokrenem iGO, šta da radim? Hvala.


Missing or incomplete folder:
data/ data/
com.nng.igoprimoisr.javaclient
sys. txt.:eek:pen failed;EACCES
PERMISION DENIED
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Pričitaj/pregledaj nekoliko stranica unazad
I lepo instaliraj NG iz korena interne memorije.
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Ja našao nisam ništa vratio 15-et stranica unazad. Znači sa interne memorije da instaliram? Imam Meizu m2 note. Ovde mi izbacuje ovu grešku dok na LG K8, radi extra.
Ja našao nisam ništa vratio 15-et stranica unazad. Znači sa interne memorije da instaliram? Imam Meizu m2 note. Ovde mi izbacuje ovu grešku dok na LG K8, radi extra.



Rešio, prebacio iGO folder na internu mem. A da pitam koja je najbolja verzija iGO za MEIZU M2 NOTE ili uopšte koja je najbolja. Imam iGO nextgen 9.18.27.65. 81.08. Ima li bolja verzija. Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ako ti taj sto ga imas radi onda ne vidim razlog zasto ga menjati. Nema tu neke posebne filozofije

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Onda samo uzivaj. Ubaci pongo skin i imaces mnogo vise opcija u podesavanjima, a doduse imas i skockane verzije sa vec ubacenim skinom ;)

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Natrag
Top