iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
40
Za IGO Next_gen nije potrebno podešavanje rezolucije kao što je bio problem kod PRIMO verzije kao i ubacivanje adekvatnog data.zip fajla. Dovoljno je skinuti željenu verziju i pokrenuti instalaciju.
E pa kod mene onda nesto nece ili nije dobra verzija.
Uglavnom imam crne trake po visini telefona i to taman u visini dugmica gore i dole mada dugmici tj tasteri se izgube posle nekog vremena.
I sada citam niko ne odgovori nemam ni nevenu uopste mada je na pocetku cujem i kaze mi "Srecan put i vozite pazljivo"
Telefon je Xiaomi Redmi 5 Plus
Rom je 7.1.2 i Miui 9
Da li mi preporucujete neku noviju verziju ali da je ono instal i vozi i da ima sve licence tj da ne mora da se ubacuju.

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
E pa kod mene onda nesto nece...
... Telefon je Xiaomi Redmi 5 Plus
Rom je 7.1.2 i Miui 9...
I resenje problema ces naci bas tamo gde mu je i izvor.

- na svom Miui OS zabrani sistemskoj aplikaciji da iskljucuje iGO. Ona mora imati sve permisije koje trazi i njene foreground/background aktivnosti moraju ostati neometane. Osim ovoga, sve ostale informacije koje su ti potrebne vec postoje na forumu - potrebno je pronaci ih, procitati ih i primeniti ih. Ponavljanje vec postavljanih pitanja je spam a od njega se treba uzdrzavati.


Astal da blista bejbi!
 
Učlanjen(a)
26.12.2012
Poruka
30
Pozdrav svima,
Imam jedan problem, pa bih molio da mi neko pomogne.
Na telefonu instalisan Igo Nextgen i lepo radi, ali kad vozim i ugasim ekran na telefonu, do nedavno je navigacija radila, tj navodila glasovno.
Sada to nije slučaj i kad ugasim ekran da ne troši toliko bateruju u vožnji, navigacija ne radi u pozadini.Nema glasovnog navođenja i kad uključim ekran ,ona javi da je izgubila gps i treba joj par sekundi da ga ponovo uhvati.
Napominjem da je u telefonu dozvoljen rad aplikacije u pozadini.
Treba li nešto promeniti u sys.
Šaljem i moj sys.
Unapred hvala
 

Prilozi

  • sys.txt
    4,3 KB · Pregleda: 16
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Druze, gasis ekran da ti tel ne trosi bateriju?! Ne mogu da verujem da ovako nesto cujem!!!

Zar ti nije lakse da das 400din i kupis punjac za auto, a usb kabal vec imas i lepo ga nakacis da se puni u toku navigacije. Logicno je da se baterija kida u toku koriacenja navigacije.

Za mene je to prvi korak ka resavanju ovog "problema".

Izvini sto je poruka u ovom tonu, ali na ovakvo pitanje ne mogu da ne odgovorim na ovaj nacin.

Ne volim da pisem kada nemam sta da kazem, ali...

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
26.12.2012
Poruka
30
Druže,
Imam nekoliko punjača i dva tri auta koja vozim ,pa mi se desi da nemam trenutno punjač u ovom autu, a baterija mi je pri kraju.Kada vozim auto putem 40-50 km a treba navigacija da me zvučno obavesti o eventualnom isključenju i tada nemam potrebe da mi ekran bude uključen sve vreme.
ovo je moja logika.
Uglavnom, hvala na iscrpnoj pomoći.
Probaću sam naći rešenje.
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
@bednardvd fali ti ova postavka u sys.txt:
Kod:
[android]
background_navigation_enabled=1
background_shutdown_timeout=0

Астал да блиста бејби!
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Jedan od nas dvojice otvara neki drugi sys.txt fajl a ne njegov. Mislim da je tvoj pogrešan a ono što ja vidim je:
Kod:
[android]
fullscreen=1
tablet=1
;has_physical_home_button=1
;select audio stream
; 0-STREAM_VOICE_CALL, 1-STREAM_SYSTEM, 2-STREAM_RING, 3-STREAM_MUSIC, 4-STREAM_ALARM, 5-STREAM_NOTIFICATION
;navigation_audio_stream=4
create_sdcard_dir=0

Астал да блиста бејби!
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Pa jedino ako u svoj post nije okačio "neki drugi sys.txt fajl, a ne svoj", pa ja svaki put preuzmem "pogrešan"
 
Natrag
Top