iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
@bit s

ovde u OP imaš link i odatle skini "arimi" i "default" skin sa sve "data.zip" -ovima. Pa probaj. Skinuti su sa foruma gde se objavljuju skinovi za NextGen.

http://serbianforum.org/threads/igo-nextgen-skockane-verzije.749530/
E tu verziju sto si postavio sam skinuo...nema sanse samo pongo skin cita ove ostale ne...inace kod mene je android 7...u pitanju je Sony telefon.Znaci instaliram sve po redu sa pongo skinom i radi...dok stavim neki drugi nece da cita nesto polovicno,vratim pongo skin radi sve...dodje mi da razbijem telefon...hocu da stavim default skin ali mi se neda.
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
<uuuuuuuu, pa to je početnička greška!!

...koja se svakome može desiti ali koju mi koji pokušavamo da ti pomognemo nismo predvideli pa odatle sumnja na intervencije na skinu. Preimenuj folder u "save_pongo" pa onda probaj. Ovaj naziv nije slučajan on se podudara sa načinom na koji radi Neoss-ov "skinchange" pa verujem da ćeš posle malo istraživanja poželeti da ga koristiš. Ali o tome možemo onda kad uvidiš da je keč bio baš u "save" folderu.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
<uuuuuuuu, pa to je početnička greška!!

...koja se svakome može desiti ali koju mi koji pokušavamo da ti pomognemo nismo predvideli pa odatle sumnja na intervencije na skinu. Preimenuj folder u "save_pongo" pa onda probaj. Ovaj naziv nije slučajan on se podudara sa načinom na koji radi Neoss-ov "skinchange" pa verujem da ćeš posle malo istraživanja poželeti da ga koristiš. Ali o tome možemo onda kad uvidiš da je keč bio baš u "save" folderu.
valjda treba da stavim save_default posto stavljam taj skin ili ne?
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Da bi ustanovio da je tvoj problem prouzrokovan nepreimenovanjem/nebrisanjem "save" foldera dovoljno je da taj "save" folder koji je kreiran na pongo skinu preimenuješ u bilo šta ili da ga obrišeš. Ali, ako imaš razloga da sačuvaš svoja podešavanja za pongo skin, a istraživanjem ustanoviš da aplikacija "skinchange" @Neoss75 radi baš ono što želiš - omogućuje ti elegantnu izmenu iz samog nextgena za 3 različita skina, onda će ti odgovarati preimenovanje ovog "save" foldera koji je napravila nextgen aplikacija poštujući podešavanja iz pongo skina, baš tako kako sam napisao - u "save_pongo".
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Da bi ustanovio da je tvoj problem prouzrokovan nepreimenovanjem/nebrisanjem "save" foldera dovoljno je da taj "save" folder koji je kreiran na pongo skinu preimenuješ u bilo šta ili da ga obrišeš. Ali, ako imaš razloga da sačuvaš svoja podešavanja za pongo skin, a istraživanjem ustanoviš da aplikacija "skinchange" @Neoss75 radi baš ono što želiš - omogućuje ti elegantnu izmenu iz samog nextgena za 3 različita skina, onda će ti odgovarati preimenovanje ovog "save" foldera koji je napravila nextgen aplikacija poštujući podešavanja iz pongo skina, baš tako kako sam napisao - u "save_pongo".
Resen problem izbrisao save folder i sada radi...hvala na pomoci...vukao podatke sa predhodnog save foldera i brljavio.
Da se zahvalim i ostalim clanovima na pomoci ;)
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
samo
@bit s

ovde u OP imaš link i odatle skini "arimi" i "default" skin sa sve "data.zip" -ovima. Pa probaj. Skinuti su sa foruma gde se objavljuju skinovi za NextGen.

http://serbianforum.org/threads/igo-nextgen-skockane-verzije.749530/

ovde nema potrebe da menjamo "data.zip" .. jer on je vec napravljen u tim verzijama da radi sa pongo skinovima zar ne?

i jos samo jedno pitanje vezano za save folder... kad skinem jednu od tih skockanih verzija.. sa datog linka gore.. i vidim da ima vec save folder.. jer mogu da ga obrisem? ili bolje ga ostaviti.. ja sam prvo obrisao save folder pa instalirao aplikaciju.. a sledeci put sam ostavio save folder i iskreno nisam nesto primetio da se promenilo? radi aplikacija u oba puta, i pongo skin i VR sve sljaka.. jedino mislim da sam u jednoj od instalacija morao omoguciti "Glasovno prepoznavanje" ali je sve sljakalo super...

znaci pitanje je dali u tom save folderu ima nekih bitnih podesavanja koje je bolje ostaviti?
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
- Ako šetaš između više skinova a želiš da svaki ima svoj pun potencijal onda za SVAKI od njih MORAŠ koristiti BAŠ NJEGOV data.zip!
- folder "save" iz izvora koji nije BAŠ TVOJ UREĐAJ i sa BAŠ TOG SKINA koji ćeš koristiti, NE TREBA DA KORISTIŠ! ...već da ga obrišeš. Jasno je, nadam se, zašto - pa to je zapamćeno podešavanje nečije tuđe volje, za verovatno različit hardver i verovatno različit skin.

...a ako već šetaš između skinova onda to radi elegantno, iz same nextgen aplikacije a pomoću Neossove aplikacije "skinchange" ...koja automatski preimenuje i "save" i "ux" folder za željeni skin ...nažalost, data.zip ne preimenuje pa to i dalje moramo sami.
 
Natrag
Top