iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Zahvaljujem se kolegama sto su mi poslali njihove verzije nextgen-a. Mogu vam reci da je ogromna razlika u ondosu na onaj nextgen od pre nove godine, posebno kada je brzina rada unutar menia u pitanju. Ovo je sada vec ok za koriscenje

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Imam Igo nextgen jan26 2017 i pongo skin.
Pretrazujem temu,znam da je negdje bilo rijeci o tome,ali ne mogu pronaci.
Kako da mi audio stream nije preko zvukova alarm nego muzika,video itd?
Android je 6.0.1
U sys pod android,audio stream sam probao mijenjati brojeve ali se nista ne mijenja.
 
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
226
@okluz, ja sam stavljao sve zive brojeve i nisam nikada uspeo da mi zvuk ide preko media volume.
Sa iGO World to radi odlicno (bez ikakvih brojeva...)
 
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
32
Probao,ostalo isto preko alarma.

I ja sam probao sve moguce sa sa raznim varijantama nextgena. Samo sa iGO_Gift (bilo koja varijanta) sam uspeo da mi zvuk ide preko audio streama za muziku, sto mi najvise odgovara.
Sa iGo_world kada sam ga instalirao isto nije htelo kod mene bez obzira sta stavim u sys.txt.
Medjutim posle par dana kada sam opet ukljucio, proradilo je, ne znam zasto ( mozda kada sam ubacio pongo skin), ali nisam mnogo ni obracao paznju posto mi je pucala kod racunanja aternativnih ruta, pa sam je batalio.
Ostale verzije koje sam probao ( sigurno 7-8), kao da ne citaju sys.txt, koji god broj stavis, zvuk ide preko alarma.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Link radi normalno, sada sam proverio/skinuo fajl
Moraš da pristupaš sajtu bez ad-blokera (mada meni sa Operom funkcioniše OK), ili šta već koristiš kao web zaštitu
 
Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
Kod iGO nextgen prilikom kreiranja alternativnih ruta uopste ne menja rutu kojom bih trebao ici, dok kod stare navigacije odmah pokazuje kako izgleda nova ruta. Jeli neko ima resenje?

izvinjavam se radi.....
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top