IGO navigacija za android za samsung galaxsi s II

Član
Učlanjen(a)
18.06.2011
Poruka
1
Dali bi neko mogao da mi pomogne.. u pitanju je navigacija za samsung android,.. ? ako nemozete u vezi IGO da mi pomognete predlozite neku drugu navigaciju???
 
Učlanjen(a)
12.06.2011
Poruka
3
Ako zelite da ubacite navigaciju na vas telefon
ili su vam potrebne nove iGO mape cele evrope
za telefon ili vas GPS uredjaj
potrazite na sajtu Mobilni Klijent,
iGO navigacija za Android telefone
Garmin za Symbian i jos mnogo toga

Kod:
[URL="http://mobilniklijent.webs.com"]Mobilni Klijent - Mobilni klijent
[/URL]
email: mobilniklijent@gmail.com
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
491
Dali bi neko mogao da mi pomogne.. u pitanju je navigacija za samsung android,.. ? ako nemozete u vezi IGO da mi pomognete predlozite neku drugu navigaciju???
hajde lijepo napiši šta ti treba od navigacije za samsung
1-program igo i koja verzija ili nešto drugo
2-karte evrope ili nešto drugo
3-tutorijali ili uputstva
pa će ti se pomoći
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2010
Poruka
5
pozdrav drugari!!! imama [h=1]Samsung Galaxy Y S5360 i potrebna mi je navigacija za njega,moze li neko da mi pomogne????[/h]
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
9
pozdrav drugari!!! imama Samsung Galaxy Y S5360 i potrebna mi je navigacija za njega,moze li neko da mi pomogne????

Najbolje i najpovolnije resenje

Kod:
[URL="http://navigacijazamobilni.co.nr/"]Navigacija za Vas telefon![/URL]
.

Dobijas mapu cele na mem kartici po neverovatnoj ceni i uz to i garanciju.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
pozdrav drugari!!! imama Samsung Galaxy Y S5360 i potrebna mi je navigacija za njega,moze li neko da mi pomogne????

Daj bre, nista lakse nego instalirati navigaciju na Android! Prosle nedelje sam skinuo IGO, ubacio na Wildfire i radi savrseno. Samo iskopiras sadrzaj na memorijsku karticu i pokrenes instalaciju preko Astro File Managera. Ako budem stigao, uploadovacu IGO u toku dana i pusticu ti link. U medjuvremenu, potrazi malo po forumu, ima dosta validnih linkova.
 
Član
Učlanjen(a)
08.12.2009
Poruka
1
pozdrav drugari!interesuje me da li neko slucajno ima igo software za samsung galaxy note???ja sam skidao neke verzije ali nikako da pronadjem odgovarajucu rezoluciju za svoj telefon (1920*1080)....
 
Natrag
Top