iGO Myway 8.4.3.179971 Android 800x480

Član
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
4
Ja imam isti problem!



Da li mozes malo detaljnije da opises postupak?
Skunuo sam navedene fajlove, drndam se vec 2 dana, ali ne uspevam.
Kazes: "U njega iskopiraj sve foldere (samo foldere, bez *.gro fajlova) skinute sa (gore navedenih linkova)", jedan od ovh linkovasadrzi celu strukturu foldera, i navedene .gro fajlove (data.gro i branding.gro). Njih obrisem, prekopiram jedan od 800x480 .apk, instaliram, i kada pokrenem, IGO mi trazi da obrisem neke fajlove (ACTIVATION_CODES i devices.nng) da restartujem i tako u krug.... nista se ne desava.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
4
coatebra79 nije jedini koji ima problem, samo treba skužit u čemu je problem. Odnosno zašto aplikacija traži brisanje. Stavio sam i skin, 480X800 no i dalje NE RADI







Prijatelju , rar fajl ekstarktuješ na desk top , u njemu imaš identičnog imena folder . A u njemu imaš fajl sa imenom iGO i dokument pročitaj pre instalacije. Kao što kaže ime pročitaj ... Nakon toga folder iGO kopiraj sa kompa na sd karticu telefona .Diskonektuj telefon sa kompa, uđi u folder iGO na telefonu i pokreni apk fajl instalacije i to je to !!! Nikakvo brisanje i slične stvari .
Ne može da ne radi , juče sam instalirao na Galaxy S2

OVO ŠTA SI TI OPISAO MOŽE I MALO DIJETE SKUŽIT!

A u ostalom svi znamo čitat user manual!
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
4
RIJEŠENJE: Instalirao sam drugi iGO sa OVOG posta

@coatebra79 ovaj definitivno radi sa rezolucijom 480X800 ( isprobano na Archos 70IT 250GB )
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2012
Poruka
1
Cao Svima,moze li mi neko pomoci oko instaliranja-preuzimanja linka za iGO navigaciju upitanju je samsung tablet 2 7.0
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
3
Da li neko postupno moze objasniti kako da instaliram iGO8 GPS MotoNav za 800x480 rezoluciju ili obratno ,jer ne znam vise sta je tacno, dosta linkova ne radi ubacuju se kojekakvi drugi programi a ne ono sto hocu, konkretno, ima li sve na jednom mestu pa da se samo download - uje i instalira, vec 3. dan se oko toga mucim. A da telefon je android ZTE SKATE. Znaci korak po korak . Hvalaaaaa
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
3
Narode, JEL MOZE NEKO DA OBJASNI KOMPLET INSTALACIJU iGO MotoNav za rezoluciju 800x480 telefon ZTE SKATE android, probao sam ove linkove ne rade.
Hvalaaa
 
Natrag
Top