iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
24.12.2012
Poruka
39
nije to taj poi

poi sa poiplaza ide u folder userdata i to je nešto što su ljudi sami pravili i uploadovali

a poi sa ekstenzijom .poi ide u folder poi kao i premium poi .
i to se skida zajedno uz karte

Da li folder userdata sam kreiram ili vec postoji, posto ga ne mogu naci?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ako si skidao one koje sam ja pakovao onda ne moraš da praviš već postoji u content folderu
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2012
Poruka
39
Samo sam nove mape i nove POI (sve radi) stavio sto si ti postavio. Kod mene u content folderu ne postoji folder userdata, znaci trebam ga napraviti?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Samo sam nove mape i nove POI (sve radi) stavio sto si ti postavio. Kod mene u content folderu ne postoji folder userdata, znaci trebam ga napraviti?

Onda nisi skidao iGO sa mojih linkova . Zato što već ima userdata u content folderu u svim verzijama iGO navigacije. Ako nemaš napravi folder userdata ili skini iGO sa linkova koji sam ja postavio.
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2012
Poruka
39
Imao sam vec instaliranu iGO navi. samo sam sada ubacio nove mape. Napravio sam userdata folder i u njega stavio koju POI tacku sa poiplaze i radi.
Hvala:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
6
Pozdrav......Ima li neko Tursku mapu.....po mogucnosti Navteq......skinuo sam ovo sto je vladcepesh postavio ali nema Turske....
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2012
Poruka
6
Ја сам нови у свему овоме.
Сад сам инсталирао iGO на SE Xperia Arc S и све ради екстра. Хвала.
Занима ме које мапе ми најбоље да скинем. Већ имам убачено БиХ, БЈР Македонију, Црну Гору и Србију. Ако бих хтео да убацим још неке (типа Хрватска, Грчка, Турска), које мапе да скидам, тј. са којих линкова или са ког сајта?
Такође ме занима и тај POI. Одакле то да скинем?
Ако има још нешто интересантно што би се могло убацити, реците.
Ако има неко ко има стрпљења, нека одговори. Хвала унапред!
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2012
Poruka
39
JA koristim Navteq mape na istom telefona kao i ti i zadovoljan sam. Na prvoj strani imas link za skidanje. Skines mape ( Europe Navteq Q3 ) i uz njih imas POI. Kada budas exraktovao koristi 7-Zip program. Na adresi http://poiplaza.com/?p=se skini speedcam za drzave koje hoces i ubaci u folder content/speedcam.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2011
Poruka
4
Pozdrav, sve sam istalirao i radi fantastično, hvala ovom dobrom čovjeku što nam je ovo omogućio.

Par postova iznad neko je pitao za mapu navteq Turska. Ja sam skinuo navteq sa treće strane. Sve mi izgleda isto kao sa prve. Da džaba ne skidam, provjeravam ima li turska u onih 17 dijelova sa prve strane?
 
Natrag
Top