iGO Primo NextGen Mape

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Šta će ti?
Imaj u vidu da sve višak što staviš, opteretiće ionako slabašan uređaj.
Uvek stavljaj mape i prateći sadržaj samo onih država kroz koje nameravaš da putuješ.
Čisto informativno - najsitniji fajlići umeju najviše da zaguše (vrlo limitiranu fizičku) memoriju. Speedcams i višak licenci umeju da dovedu do toga da se ni ne pokrene.
A višak velikih fajlova dovešće do usporenja rada, nemogućnosti proračuna ruta, čak i pucanja programa.
Zato...ne trpaj :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
29
Imam Sony XZ premium i android Oreo. Skidao sam ovde neki iGo, ali mi prva verzija softvera radila ali bez navigacije, nije mogao da se konektuje sa satelitima, a onda instalirao drugu verziju i sada mi izbacuje neku gresku sa fajlovima. Mogu li da zamolim nekog da mi to napakuje u jedan zip ili rar fajlzajedno sa novim mapama za srbiju. :( Molim vas.
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Imam Sony XZ premium i android Oreo. Skidao sam ovde neki iGo, ali mi prva verzija softvera radila ali bez navigacije, nije mogao da se konektuje sa satelitima, a onda instalirao drugu verziju i sada mi izbacuje neku gresku sa fajlovima. Mogu li da zamolim nekog da mi to napakuje u jedan zip ili rar fajlzajedno sa novim mapama za srbiju. :( Molim vas.

Koristi opciju pretraga....

Imaš sve u temi
http://serbianforum.org/threads/igo-nextgen-skockane-verzije.749530/
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
143
ima li ko link ka 2018.q1 mapama da su pojedinačne (kao na torentu) a da nije torent, jer "naši Nemci" ne smeju sa torenta da skidaju.

Ili ako može neko ko ima mape na PC i ima dobar upload da izdvoji sledeće države

Holandiju, Belgiju, Austriju, Mađarsku, Italiju, Nemačku i Srbiju.

Hvala
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Druze, da sam na tvom mestu izdvojio bih 100e za vpn i cepao torrente bez bojazni. To nije puno na godisnjem nivou, a i sam znas sta se sve sa njih moze skinuti.

Moj prijatelj skida sa torrenta, ali cim skine neso obrise torrent program i za 3 god nije imao problem. Ne skida svakodnevno

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
Da li je neko primijetio da u 2018 Q1 montenegro ftr ima manu ili je do licenci (Može biti nepotpuna)
?

@aconik
Da, moja greška, falila mi fbl datoteka na više navigacija pa zato...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
226
Meni radi normalno Montenegro .ftr i ostalo na iGO Israel (jan.2017) i iGO navigation (1.jun 2017) sa ove dve licence:
iGO_SzulinApp_Android_with_TTS_HU_1512_TMP_DEM_POI_3DLM_DA_16_01_28_.lyc
PAID_GPS_More_Android_Israel_1605_NextGen_TTS_VR_GP.lyc
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Vrlo bitna stvar za one koji putuju ka Bugarskoj. U mapi Srbije je najverovatnije prilikom konvertovanja mapa HERE Q1.2018 došlo do greške da vas rutira nepostojećim autoputem od Niške Banje ka Crvenoj reci.



Provereno sa kancelarijom HERE a i na mapcreatoru istog sajta put je neaktivan .
 
Natrag
Top