iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
07.09.2010
Poruka
4
Moguce je. Ja koristim tu kombinaciju bas iz razloga koje si naveo.
Naravno ne u isto vreme (a i kako bi to moglo) vec pomocu mapchanger-a " map_changer_here_tomtom.zip" menjas koju hoces.
Kada ti je na "TomTom", aktivne su Contrast mape, kada je na "HERE", naravno, aktivne Here mape.

Kako da skinem ove mape i kako ih ubaciti u igo
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ko zeli da cita sve lepo pise na prvoj strani ove teme. Sve je prelepo objasnjeno. Tako je i u svakoj drugoj temi ono osnovno sve lepo objasnjeno u prvom postu

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
I jedne i druge. Nema savrsenih mapa, posto iGO Primo i iGO NextGen imaju mapchanger pa se mogu menjati here i tomtom mape najbolje je ubaciti i jedne i druge mape

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Ma...najviše za menjanje mapa pitaju oni koji ništa ne putuju ili ih koriste jednom godišnje za letnji odmor. A tek je pitanje kome stvarno od njih treba detaljnost i preciznost u sitna crevca.
Stavite mape koje mislite da treba, ili po savetu one koje su kao bolje za željenu destinaciju, i ne komplikujte sebi život. Možete ih promeniti kad god želite, do sledećeg putovanja x puta...
Just my 2 cents...
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
I ja mislim da. to. ne igra veliku ulogu sem. kada. je slučaj Balkan tada definitivno Here bar. meni. Eh sada. eto imam priliku da. se. vozim. po Njemačkoj pa iskreno i Here i TomTom su korisne samo dao bi malu prednost TomTom možda pogotovo na sjeveru njemačke. Dosta vozača sto auto što kamion kojima sam. dao iGO koriste Here mape. Ti. ljudi putuju kroz Europu stalno i uz povremene greškice. (sto je normalno jer. postoji vrijeme od izgradnje puta i unosa u. creator) nema većih pritužbi. Najbolja kombinacija je map. charger i. mix here i tt ali ako već želimo ići sa sigurnijom opcijom i oni da bas biramo jedne neka to budu Here. maps. Ovo pitanje se povlači stalno kroz postove i jedno je jasno nema. savršene ali ako. mora biti jedna neka bude Here a sad ko želi bas. detalje i recimo određene države tipa UK. područja onda. možda TomTom itd. itd. Grčka također eto neko. id. kolega. je. napisao da dobro radi TomTom. mapa. Ostalo pa čak i to odradit će Here jbg ljudi gdje su vremena kada. smo. čitali. znakove a. pitali seljaka kuda? Možda smo. previše postali ovisni o navigacijama bar ja. prvi..

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Edit: Sorry druze kucam putem moba koristeći SwiftKey ali primijetio sam da me ubi ovim tackama. Morat cu reinstall. Kucam nekada sa posla pa to bude brzo. Jedno veliko sorry svim članovima foruma.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top