iGO Primo NextGen Mape

Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
@tihix Pupinov Most je od tolikog uticaja na rutiranje prosecnih voznji po Beogradu da ja do danas kao taxista u Beogradu nisam imao ni jednu jedinu potrebu da predjem preko njega.

Simptomaticno je da cak i Pancevackim Mostom redje prodjem nego znatno novijim Mostom Na Adi ...ostale mostove da i ne spominjemo jer se na njima i dalje obavlja skoro ceo saobracaj preko reka.

Inace aplikacija Here Maps je danas na nizem stepenu razvoja nego sto je iGO bio pre vise od 10 godina a upravo Here mape za Srbiju, a u Beogradu posebno, prave visestruko vise gresaka u rutiranju od Contrast i TomTom mapa zajedno.

Ima na forumu tema na kojima je to sve dokazano na primerima pa se citajuci ih mozes i sam uveriti u sve ovo.

I posto mi bode oci tvoja konstatacija da je ucrtanost Pupinovog mosta znacajnija za stizanje do cilja od samog podatka o cilju, ja moram da te pitam kako ce ti Here mape i Pupinov most pomoci da stignes recimo do Mileve Maric Ajnstajn 76 ili do AirSerbia ...ili...
...nikako naravno, moraces da pitas. E vidis, ja necu morati da pitam gde je Pupinov Most jer cu videti neki od gomile putokaza. ;)
 
Učlanjen(a)
16.05.2010
Poruka
6
@marxista, Ma druze razumem ja tebe potpuno ali kad krenes iz pravca Zr a ne poznajes mnogo Beograd mnogo znaci kad te vodi preko Pupinovog, i ne samo Bg u bilo koje mesto da krenes drugacije rutira kroz Bg. Priznajem da nisam mnogo koristio igo, ostaje mi da cekam da i oni updejtuju mape ali trenutno mi here vise odgovara samo zbog toga a sto se tacnosti tice zasad nisam imao problema.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
sa here dođeš do zemuna preko pupin mosta, a onda promeniš mapu u contrast i ideš dalje.
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2013
Poruka
189
juce testirana nova here srbija novi most beograd novi sad Razne destinacije po jednosmernim ulicama i radi odlicno
rutiranje preporuka
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Da li postoji od contrast nova mapa za Hrvatsku i BiH-a to me zanima jer su to najbolje mape .
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
čekamo da procuri odnekuda Navigo Bosna i Hrvatska
Ako je neko kupio novu PNA navigaciju onda mora da ima sve nove Topmap karte istočne evrope
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Evo dvije dopune u sys.txt koje omogucavaju sledece -

1. Ako imate vise ikonica koje se preklapaju npr. simbol benzinske pumpe onda u sys.txt dodajte ovo -

[poi]
use_multi_poi_icon=0

Ovo se desava ako imate u poi folderu ubaceno vise provajdera (Here,TomTom,Local)

2. Ako zelite promijeniti velicinu slova imena ulica na mapi onda u sys.txt dodajte odn. mijenjajte sledece -

[interface]
mapfontscale=150 ;100 is default, 200 doubles the default size etc. etc.
 
Natrag
Top