iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
#roksi123
Kao prvo trebao bi da znas da veličina sadržaja istovetnih arhiva zavisi od njihovog stepena kompresije, a ne od toga sa koga su sajta linkovane. Za tvoju informaciju, niti jedan link nema veze sa hrvatskim sajtovima. Ako si već posećivao druge sajtove i našao nešto što mi ne znamo, zašto nisi okačio ovde i podelio svoje otkriće. U najnovijim Here Q3 mapama nedostaje novi building (.3dl), ali to nije nista novo, kada se pojavi neko će postaviti link....
HNR fajlovi su van foldera map zato da bi ti uradio copy/paste samo sadržaja koji ti je potreban, ako vozis samo po prostorima Balkana, ne treba ti u telefonu i full Europe i Western Europe...itd.
A za speedcam si malo konfuzno objasnio.......
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
61
Hvala komsija Slobo :)

1) nisam znao da smeju da se postuju linkovi sa drugih foruma, sajtova inace bih okacio Q3
evo link:
Kod:
ko kaže da je dozvoljeno

2) dva ista fajla koja su kompresovana u winraru, sto je ovde cest slucaj, ne mogu da se razlikuju skoro 1 GB, probaj pa ces videti dali mozes da 5 Gb smanjis na 4 gb u i koliko ce ta kompresija dugo da traje..

3) jos uvek koristim tvoj speedcam mislim da je od 16.11.2014 tako si mi tada napisao, i ako sam u pravu ovaj je samo za srbiju
a za ovaj speedcam sa poiplaza pog slike....ovo sto sam skinuo sa poiplaza ubacim u folder speedcam koji si m ti dao i imacu kamere za celu evropu, jesam li u pravu?
1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
zato što su požurili što pre da postave .

ovde je kompletniji torrent Here Europe 2014 Q3 map, poi. (building još nema)

Kod:
https://mega.co.nz/#!td13yaBK!akWCls5TvIpDzyDCZa2LxnwymsCRgbyXvU4rA4ZqQ18

HERE_2014.Q3

torrent with all countries except all files Building

Kod:
magnet:?xt=urn:btih:E7F7EBDDE5572D2F5833D3119FE0A07EBB434D5F


onedrive with all countries except all files Building
Albania
Andorra
Austria
Belarus
Belgium
Bosnia Herzegovina
Bulgaria
Ciprus
Croatia
Czech Republic
Denmark
Eastern Europe .hnr
Estonia
Europa .hnr
Finland
Former_Yugoslav_Republic_of_Macedonia
France
Germany
Gibraltar
Greece
Hungary
Iceland
Ireland
Italy
Kazakhstan
Kosovo
Latvia
Liechtenstein
Lithuania
Luxemburg
Malta
Moldova
Monaco
Montenegro
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Russia
San_Marino
Serbia
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland
Turkey
Ukraine
United_Kingdom
Vatican
Western_Europe .hnr
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
61
Hvala vladcepesh to sam i ja pretpostavio, da li sam dobro skinuo kamere za celu evropu sa poiplaza? ako jesam ubacujem ih tako sto ubacujem .txt fajl u folder speedcam.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
može da se uguši iGO od tolikih kamera, ako ti nije preko potrebno bolje ubacuj za one zemlje koje ti trebaju
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
61
Hvala. da li je postupak skidanja i ubacivanja koji sam gore slikao dobar...i moram li pored imena kamere, kao recimo slobo da stavljam oznaku za drzavu....slika 6 ....hoce li raditi kamere ako je fajl za evropu, samo speedcam.txt a ovi ostali spedcam_SRB.txt itd....radi li to jedno sa drugim ili je nebitno sta pise posle ovog speedcam.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
zasto su HNR fajlovi van foldera map, zar oni ne treba da se nalaze u map folderu, skinuo sam mape navteq q2 2014 sa prve strane i zanimaju me kamere, isao sam poiplaza i skinuo INT-all_speedcams_iGO_txt unutra su dva fajla koja treba da ubacim u speedcam folder, ovo sto sam skinuo su fiksne kamere za celu evropu txt fajl....da li sam dobro uradio
zato što imaš mogućnost da koristiš samo east eu ili west eu ili cela eu koja se već nalazi u map folder

ne koristiš sve 3 nego ili cela eu ili east eu ili west eu ili obe east i west
 
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
Jel ima neko valjan speedcam za Srbiju? Može i fajl za celu Evropu, ako valja... Poz i hvala unapred...
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
* primećeno je da ima fajlova iz najnovijih mapa koji imaju neku grešku. ti fajlovi nisu aktivni igo ih ne prepoznaje.

preko ovog programa testirajte sve fajlove koje imate i što se tiče topmap i here i tom tom sadržaja


iGo View 4.1.2.47

Kod:
http://www.upl.me/o9OtgR

ashampoosnap2015031012h2.png
ashampoosnap2015031012h2.png
ashampoosnap2015031012h2.png
ashampoosnap2015031012h2.png
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top