iGO i baterija

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Imam telefon ZTE Scate moj problem je kada se pokrene aplikacija igo ..baterija pokazuje 93% napunjena i onda samo sto pocne da radi igo aplikacija telefon se restartuje i ne moze da se uključi dok se ne priključi na punjač ...i onda počinje ispočetka punjenja od 1%.....ako moze pomoć oko ovoga ..
Pozdrav
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Јел ти раније све нормално радило, мислим, навигацију си раније користио без проблема?
Иначе, то је већ стар телефон и врло је могуће да батерија нема више капацитет. Показује она да је пуна али колико енергије је ускладиштила велико је питање?
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Јел ти раније све нормално радило, мислим, навигацију си раније користио без проблема?
Иначе, то је већ стар телефон и врло је могуће да батерија нема више капацитет. Показује она да је пуна али колико енергије је ускладиштила велико је питање?
Bateriju sam menjao do sada al kako ostale aplikacije rade bez problema....ranije sam imao druge navigacije ....
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Реци ми, тај инсталирани iGo, од када га користиш и да ли је скинут са овог форума?
Питање због тога што до сада нико није навео такав проблем па да системом елиминација нађемо узрок проблема.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Pa skino sve po uputstvu iz prvog posta izbriso sve nepotrebne fajlove ma sve kako je napisano e sad jos jedino da probam sa minimalnom konfiguracijom...za igo.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
verovatno do sad nisi koristio ništa zahtevno i slučajno se potrefilo igo koji je otkrio da ti baterija ne valja.
izgubila je kapacitet. ako si kupio divča bateriju do 1000 dinara onda i ne čudi što je već riknula.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Aj da probam i bateriju da zamenim...pa cu vidim..


Tačno je to bilo ...evo zamenio bateiju i sve radi zasad lepo....al opet je divčo 700din....sta dase radi ...standard.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Tačno je to bilo ...evo zamenio bateiju i sve radi zasad lepo....al opet je divčo 700din....sta dase radi ...standard.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
očekuj za neko vreme opet. to su baterije slabog kapaciteta i kvaliteta. original baterija se kreće uvek oko 2-3.000 din i miran si 2-3 godine
 
Natrag
Top