iCloud odklucavanje

Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
59
Nasao sam jedan jako povoljan Iphone 5s ali je zakljucan na iCloud(ima cist IMEI) vidio sam na internetu da se to "moze" odkljucati.Da li zna neko kako :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
2
što znači zaključan na iCloud ??? spoji ga s itunes-om tamo bi ti sve trebalo pisati ...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
Ako je telefon aktivan, odnosno normalno ulazis u opcije, a postoji icloud, onda se javi da rijesimo. ako stoji na aktivaciji, onda nema rjesenja trenutno.
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
progugal malo po netu tool po imenu i cloud bypass ja imam ali za iphon4 cdma gsm s kojim sam normalno zaobiso icloud lock na cetvorci....
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
Prijatelju, cdma i gsm ne idu skupa. CDMA je uredjaj koji radi bez sim kartice... Jedino da se pretvori u CDMA uredjaj kao sto sam radio na ipad, ali to je druga prica, mada ni to ne funkcionise. Googlao sam i da je David Koperfield premjestio kineski zid i stvarno jeste sudeci po videu...
 
Učlanjen(a)
10.02.2014
Poruka
228
Nista tu ne mozesh uciniti:

Evo o cemo se radi:
iCloud Apple ID Otključavanje iPhone?

Apple iCloud Activation Lock ili Find my iPhone Activation Lock je trenutno najbolja zaštita vašeg iPhone telefona od kradje i gubitka podataka sa iPhone. Apple je napravio sistem zaključavanja telefona na takav način da ne postoji mogućnost da ukoliko korisnik izgubi šifru apple servis otključa takav uredjaj. ( šansa da korisnik izgubi šifru je toliko mala, prema apple strucnjacima to izlazi 0,001%. Korisnici koji imaju važeci apple ID nalog to jako dobro znaju.

Našli ste na dosta sajtova koji nude uslugu otključavanja takvih telefona. Ali ako APPLE to nije u mogućnosti da otključa koji ga je napravio kako to onda može da uradi neko iz Srbije?

E sad otključavanje je moguće samo na jedan način a to je: Postoje firme koje prodaju aparate za forenziku i imaju specijalne alate za izvlačenje podataka sa iPhone telefona. Takvom metodom sa memorije telefona se kloniraju svi podaci i otključavaju sve šifre koje su postojale, ali posle takvog zahvata dolazi do totalne štete na matičnoj ploči iPhone telefona. Ovo se radi samo ukoliko su neki bitni podaci na telefonu. Takav zahvat kosta izmedju 1000 eur. i 1500 eur. i ta cena ide i više u nekim stranim zemljama.

preuzeto sa>>>
 
Natrag
Top