Huawei y530 otkljucavanje

Učlanjen(a)
20.11.2014
Poruka
10
a na koji mail da posaljem podatke na ovoj stranici nema ovaj model telefona
 
Učlanjen(a)
13.12.2014
Poruka
4
Kod:
http://en.club.vmall.com/emotiondownload.php?mod=unlock&action=step

javi ako se ne snadjes, a prije ovog postupka treba da posaljes Huaweiju email sa sledecim podacima

Serial Number: xxxxxxxxxx
IMEI: xxxxxxxxxx
Product ID: xxxxxx
Model: HUAWEI Y530-U00 (check your phone model)
Serial and IMEI are located under battery
Product id obtain call : * # * # 1357946 # * # *
8 digit number will appear,that is Product ID


na koji link da posaljem podatke,kako da dodjem do serijal number i product ID..ovo ostalo znam...hvala
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
Kod:
mobile@huawei.com

Kod:
http://en.club.vmall.com/emotiondownload.php?mod=unlock&action=step
 
Učlanjen(a)
13.12.2014
Poruka
4
poslai su mi iz huawei kod za otkljucavanje bootloadera,ali slabo znam engleski i sad mi problem kako da otkljucam...jel ima negde uputstvo na srpskom..hvala..
 
Učlanjen(a)
17.06.2014
Poruka
46
Izvinjavam se, da ne otvaram novu temu pa ovde da pitam.
Da li neko zna neku slicnu aplikaciju google mapa?
Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
poslai su mi iz huawei kod za otkljucavanje bootloadera,ali slabo znam engleski i sad mi problem kako da otkljucam...jel ima negde uputstvo na srpskom..hvala..

prvo skini i instaliraj drajvere, br. 50

Kod:
http://androidxda.com/download-huawei-usb-drivers

onda ti treba ADB toolkit, imas ga na linku ispod

Kod:
adb-toolkit-driverpack-20141203.rar


kad njega instaliras, onda sledece, ugasi telefon, iscupaj bateriju i vrati je nakon 5 sekundi, drzis vol- pa zajedno sad njim power dugme, ali prvo ides vol pa pow, nemoj kontra, treba da te prebaci u fastboot, ako ne uspijes tako, onda drzis vol- pa pow i pow ne pustas, a vol- klikas brzo, ako opet ne prebaci u fastboot potrazi tutor na netu kako uci u fastboot

kad udjes u fastboot, povezi telefon sa racunarom, treba da otvoris command prompt, njega ti je najbrze kroz run komandu, samo ukucas cmd i dobices komandera

imas na videu ispod od druge minute postupak koji ti treba, snaci ces se ;)

 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
google translate

Otključavanje Postupak
line_460-120623222144.gif

Priprema
  1. Preuzmite upravljački program za uređaj sa službene web stranice Huawei uređaja na računalo.
  2. Preuzmite ADB alat iz Google web stranice i instalirati ga na računalo. Na primjer, instalirati alat na D: \ adb_tools-2.0. Uvjerite se da mapa sadrži fastboot.exe datoteku.
Otključavanje postupak
  1. Uključite uređaj fastboot modu.

    Isključite uređaj. (Napomena:. Idite na izbornik postavki i onemogućiti fastboot funkciju, niti ne isključujte uređaj, izvadite bateriju, a zatim pričekajte najmanje 2 sekunde prije ponovnog instaliranja baterije) za mobilni telefon, pritisnite i držite glasnoću i power tipke istovremeno najmanje 10 sekundi (za tablete, pritisnite i držite glasnoću i tipke Napajanje).

  2. Spojite uređaj na računalo.

    Spojite uređaj na računalo pomoću USB kabela. Iz računala, otvorite naredbeni prozor, unesite direktorij gdje je instaliran ADB alat, i provjerite je li uređaj pravilno priključen na računalo. Da biste to učinili, upišite fastboot uređaja i pritisnite Enter, ako se prikazuje poruka kao što 9e42530e fastboot, veza je postavljena ispravno.

    deblock_process_clip_image002-120623223006.jpg
  3. Pokrenite otključavanje naredbu.

    U prozoru naredbenog računala, upišite fastboot OEM otključavanje lozinku, na primjer, fastboot OEM otključavanje 1234567812345678.

    deblock_process_clip_image004-120623223024.jpg
  4. Kompletan uređaj bootloader otključavanje.

    Unesite otključavanje lozinku. Vaš uređaj ponovo pokreće. (Ako lozinka ušao je točna, uređaj će se vratiti na tvorničke postavke, nakon kojeg se uređaj ponovno pokrene i ulazi u stanje pripravnosti. Bootloader Uređaj je otključan Ako lozinka unijeli nije točna, prikazat će se poruka. I uređaj prelazi u pripravno Način.)

  5. Provjerite je li otključavanje uspio.

    Ponovite korake 1 i 2. U prozoru naredbenog računala, upišite fastboot OEM dobiti-bootinfo, prikazuje se stanje bootloader zaključavanje vašeg uređaja. Bootloader Lock Država: BLOKIRANA ukazuje na to da bootloader još uvijek zaključan. Ponovno izvedite postupak otključavanja i provjerite lozinka ispravno unesen. Bootloader Lock Država: otključana pokazuje da je bootloader vašeg uređaja je otključana. Nakon toga možete instalirati third-party firmware.

    deblock_process_clip_image006-120623223033.jpg

    Za zaključavanje bootloader nakon otključavanja: 1. Vraćanje softver uređaja na službenoj verziji Huawei pomoću microSD kartice. 2. Isključite uređaj na fastboot modu, i unesite fastboot OEM relock lozinku (password je 16-znamenkasti broj) u prozoru naredbenog računala. 3. Uređaj ponovo pokreće, a brava država bootloader okreće bootloadera Lock državi: otključana.
 
Učlanjen(a)
13.12.2014
Poruka
4
pogledao sam video i ,otisao na stranicu da skinem dc unloker,ali tamo koliko vidim nema mog telefona na listi,a vidim i da moram da skinem dc unloker...evo skinuo sam ga ali nece da se pokrene...ima ikonica sve instalirano i nece dc unloker,jel sam ja smotan ili...
 
Natrag
Top