Huawei y530 otkljucavanje

Učlanjen(a)
20.11.2014
Poruka
10
poz imam ovaj telefon i kupio sam ga u mtel-u tj dobio kada sam presao na pretplatu!Telefon mi se zakljucao i sada ne podrzava ni mtel karticu kako mogu da dodjem do koda besplatno ako je to moguce
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
aha, pa vjerovatno misle da si petljao oko mreze pa si izgubio pravo na garanciju, onda ti jedino preostaje da uradis rutovanje, otkljucavanje bootloadera, instaliras clockwork ili twrp pa kroz njih pokusas factory reset, ako ne pomogne onda instaliraj novi rom, za drugo rjesenje ne znam
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Hocesh do code za otkljucavanje free, jbt...pa to koshta 3 eura maximalno i onda je sim free za sve mreze, a oko rootovanja i instalacije CWM bar za Huawei ima toliko tutorijala. Na tom modelu odlichno radi CM11 i android 4.4.4 iz lichnost iskustva pishem sve ovo.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
Hocesh do code za otkljucavanje free, jbt...pa to koshta 3 eura maximalno i onda je sim free za sve mreze, a oko rootovanja i instalacije CWM bar za Huawei ima toliko tutorijala. Na tom modelu odlichno radi CM11 i android 4.4.4 iz lichnost iskustva pishem sve ovo.

ne placa se nista, treba poslati email Huaweiju, oni ti daju kljuc besplatno
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
mozes li mi pomoci oko toga sutra bi mi trebao doci iz servisa

Kod:
http://en.club.vmall.com/emotiondownload.php?mod=unlock&action=step

javi ako se ne snadjes, a prije ovog postupka treba da posaljes Huaweiju email sa sledecim podacima

Serial Number: xxxxxxxxxx
IMEI: xxxxxxxxxx
Product ID: xxxxxx
Model: HUAWEI Y530-U00 (check your phone model)
Serial and IMEI are located under battery
Product id obtain call : * # * # 1357946 # * # *
8 digit number will appear,that is Product ID
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Hvala kolega, znam da postoji i ta mogucnost ali nisam siguran koliko taj proces moze da traje, jer sam pre par godina slao imei telefona Kinezima i trazio otkljucavanje bootloadera, trajalo je to dok nisam dobio odgovor :D
 
Natrag
Top