Huawei P8 lite

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Dakle, za one koji su se "uplašili" da li da odrade "bugarsku" nadogradnju na 6.0 zbog daljeg ažuriranja - vidite da nema problema.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Hmmm...
Pretpostavljam da moraš sačekati dok m:tel ne odradi svoje. Da li si probao preko kompa, sa HiSuite?
Ili da ti pošaljem link za bugarsku verziju, pa ćeš posle lako dobiti novo ažuriranje.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
ne radi Update ni na PC program Hi suite.

Gubim li garanciju ako uradim Update, koji nije uradjen preko ovog njegovog fabričkog programa za Update?

Naročito mi je važna garancija, jer mi priznaju i ako jednom fizički oštetim telefon, da će ga popraviti o njihovom trošku. Zato ne bih radio nikakav Update, koji nije preko ovog fabričkog programa za Update, ako se gubi garancija.

Poslato sa Huawei P8 lite
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Ne vidim razlog zbog čega bi izgubio garanciju. Zvanična nadogradnja za Android 6.0 za ovaj telefon uveliko je krenula po Evropi.
Ja sam skinuo od Bugara zvaničan B551. Kao što pre par dana rekoh - pri probanju ažuriranja preko telefona (Wi-Fi), dobio sam obaveštenje o reviziji B565, na Srpskom jeziku (kao što se vidi iz slika).
Evo link sa moje mege Bugarske verzije koju sam ja skinuo.
Kod:
https://mega.nz/#!qtd1BAxY!O5bloY4EVinnYRCRC_i8OFMioRSRDom77KPmHmKz0aQ

Kada raspakuješ arhivu, imaš pdf sa objašnjenjem postupka nadogradnje.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Uradio sam update i onako izgleda ljepše, ali mi se čini da je možda malo sporiji u radu. Konkretno u otvaranju postova - tema u Tapatalku. Kao da je uključen efekat Slide listanja.

Poslato sa ALE-L21 koristeći Tapatok 2
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Gdje se u podešavanja uključuje da se vidi gore u vrhu ekrana kolikav je trenutni protok informacija kad je na internetu?
Nikako da nađem.

Poslato sa Huawei P8 lite
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Nisam siguran - probaću i ja da nađem.
Jesi li probao da ga ažuriraš? Trebalo bi sada da dobiješ i B564 (meni je B565).
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Čim se restartovao telefon posle Update tražio je da odradi sam novi Update, te sam mu dozvolio da ga uradi.
Ima li problem tebi i dalje sa tastaturom?

Poslato sa Huawei P8 lite
 
Natrag
Top