Hteo bih da kažem članu foruma...

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Htela bih da kažem Ivanjuški...
da se odmah pojavi i poželi nam Dobro veče! yes3
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
Da se zahvalim vrednim momcima i članovima koji svakodnevo ažuriraju i ubacuju nove sadržaje na forum.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Htela bih da kazem samoj sebi kako ne videh ovo ranije?E da i Nadi bih htela da kazem da procita tekst o tome koliko puta dnevno ljudi slazu.Konferencijski nivo,ozbiljna,idi begaj prijatelju!:lol:
E pa nemoj tako...Sad si mi razbila iluzije..Bila sam ubeđena da ljudi koji idu na konferencije i sastanče, nikada ne lažu...Sada bih mogla da pomislim i da političari lažu, ali ja znam da to nije istina...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
E pa nemoj tako...Sad si mi razbila iluzije..Bila sam ubeđena da ljudi koji idu na konferencije i sastanče, nikada ne lažu...Sada bih mogla da pomislim i da političari lažu, ali ja znam da to nije istina...:lol:


Rece Nada i ode na novu konferenciju!:roll:


Htela bih da kažem Ivanjuški...
da se odmah pojavi i poželi nam Dobro veče! yes3

Ne znam sta bi ti rekla,ja kad dodjem,vi razlaz,kud koji,mili moji!Evo idem sad,momentalnoooo. :give_r:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Tražih nešto po internetu i naleteh na serbianforum... ;)
Elem, hteo bih da kažem članOVIMA foruma sa kojima se družih na ovim stranicama da ih puno pozdravljam! XD

P.S: Vidim da je Zombi tema zaključana! Što li se šefica razgoropadila?! Previše kobrovače,a?! :mrgreen:

Još jedan P.S:

 
Poslednja izmena od urednika:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Zaključana odavno, moj Vučko...
Razoropadila sam se s pravom, jer su počeli da se pojavljuju sami zombovi lično i da mi spamuju najlepšu spamersku temu. E neće moći dok sam ja ovdI!
Sve se razišlo, nema nikoga, pa bolje da ostane takva kakva jeste, za neka naredna pokolenja... ;)

Pozdrav i Tebi! :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Htela bih da kažem Vukajlu i Crvenoj da mi mlogo nedostaju naše borbe. :air_kiss:
Koza be nostra!
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Hteo bih da kažem Death-u da nema potrebe da ga more brige u vezi gubljenja licence fudbalskog kluba. Imamo čoveka koji svaki problem sa lakoćom rešava, stručnjaka za sve i svašta, dresiranog konja na uzdi Brisela koji će i ovaj problem u vezi licence rešiti.

To je ovaj čovek:

1004562-vucic-supermen.jpg


:D
 
Natrag
Top