Hteo bih da kažem članu foruma...

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Pa ne slavi se rođendan svakog dana :lol:
Još uvek sam daleko od rođendana. yes3 Ali zbog ovolike pažnje koju imam, uživam kao da mi je rođendan svaki dan. :mrgreen: Od ovolike popularnosti, trenutno kao da hodam po oblacima, ali dobro znaš da je neminovan i pad, i na to sam spreman. :mrgreen:

A sada, bih želeo da kažem Rusu, da je kao veliki supermarket, iz koga forumaši svakog dana mogu besplatno da pazare njegov izvanredan humor. Majstor duhovite reči. Danas i nema puno ovakvih ljudi na tržištu. :mrgreen: Ne da se iznervirati, a ukoliko se pojavi neki serator, vrlo brzo ga Rus smiri, dodeli mu vruč šamar, tako da ovaj ne zna de se nalazi, kao da je u nokdaunu. :mrgreen:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Sendi, što mi ranije nisi rekla da se tvoje srce osvaja metlama, ne bih se ko Saudijski šeik razbacivao dijamantima, zlatom, 101 ruža, poplavom slatkorečivih reči ...... e stvarno ima čudnih žena. :mrgreen:

Nemoj sad da kukas, posebno zbog te "poplave slatkorecivih reci" koje su se, uglavnom, odnosile na tebe i o tebi. Cek' samo kuci da dodjes... :acute:

Ima, privlači on i žene, ne samo djevojke. Ispod triest godina, završio faks, para ko saudijski šejk (njegove riječi) preko 190 visine, meku dušu ko pamuk i čelično čvrst ku... pardon... karakter. Sve ti to moj Mobilni neodoljivo privlači žene pa lete kaj ose na bostan.
E, kad to sve postigneš, a imaš vremena, tek ti je 15, izujedaće te ose.

P.s. Za intrigante i insinuante koji se raspadaju od svoje pokvarene mašte, ku... je trebalo da označava kurs ali mi se u posljednjem momentu prikladnijim učinio izraz karakter.

Htela bih da kazem PYC-u da prestane da ga hvali vise inace ce biti preko 2m visine :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hteo bih da kažem Deliji i Rusu da se potpuno uklapaju u koncept modernih, metro muškaraca koji se ne boje svoje emotivne strane, i vrlo rado upućuju "slatkorečive reči". :lol:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Htela bih da kazem PYC-u da prestane da ga hvali vise inace ce biti preko 2m visine :D

Neka Sendi, neka je što duži, kada legne sve se to izravna, da mu ne gledaju žene u nos kad ih zainteresuje koliki mu je ponos, nego u ... karakter.

Tito tvoje riječi kanda provejavaju ljubomorom ali nema razloga za brigu, Delija je tvoj saborac i ja ti nisam konkurencija, moje nisli, želje i htijenja su usmjerene prema suprotnom polu. Mnogo veća opasnost ti prijeti od Sendi po tom pitanju, vjeruj mi. Delija je već blanširan a uskoro će da ga obari potpuno.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ne brini Rus, kad ti nisi promenio stranu ni u penziji, neću ni ja. Ne bih da se upuštam u evropske trendove, ipak sam ja Balkanac. :mrgreen: A Delija je pečen sto posto, sad se Sendi poigrava s njim k'o mačka s mišom. :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2011
Poruka
670
Htela bi da kazem Titu, odnosno da se mu zahvalim sto je tako dobar drug :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2011
Poruka
670
Htela bi da kazem Titu da je ovde mnogo Delija, a ja bi rado se zezala sa vam, pa sad ne znam....
Razumes sta hocu da kazem?;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hteo bih da kažem Bond Girl da je ovde zaista mnogo delija, ali samo je jedan Delija10 koji žari i pali i ženske bari... yes3 :mrgreen: E sad, ti se zezaj s nama slobodno, društvo nam je uvek dobrodošlo. :D :D
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Neka Sendi, neka je što duži, kada legne sve se to izravna, da mu ne gledaju žene u nos kad ih zainteresuje koliki mu je ponos, nego u ... karakter.

Tito tvoje riječi kanda provejavaju ljubomorom ali nema razloga za brigu, Delija je tvoj saborac i ja ti nisam konkurencija, moje nisli, želje i htijenja su usmjerene prema suprotnom polu. Mnogo veća opasnost ti prijeti od Sendi po tom pitanju, vjeruj mi. Delija je već blanširan a uskoro će da ga obari potpuno.:lol:
Ma opasna je to ženska Ruse. Ona bi najradije da me pretvori u loptu i da me tumba kako ona hoće. :mrgreen:
Ali neka ona mene grdi, neka se sprda sa mnom, ja ću nju i dalje da volim. :give_heart::mrgreen: A i imam set konkretnih mera, kako da je dovedem u red. :mrgreen:

Sendi, ti se me danas razočarala.warningNijedna pohvala na moj račun. Mnogo sam razočaran, i ove moje reči izlaze iz moje ranjene duše. :mrgreen: I zamolio bih te da neke naše intimne razgovore, ne iznosiš u javnost. :mrgreen:

Bond Girl bih želeo da kažem da nije Tito tako dobar čovek kako ona misli. Od skora si na forumu, pa evo ja ću te malo bolje upoznati sa njim;

Problematičan i opasan tip. Hvalisavac, koji je umislio da se oko njega svet okreće. Samozaljubljen u svoju pojavu. U poslednje vreme se razuzdao, bahato se ponaša a voli i da mrsomudi. :mrgreen: Sklon kriminalnom ponašanju, i ima želju da ljudima uteruje strah u kosti. :D
Ja sam dugo na forumu, dobro ga poznajem, tako da ti je moj savet, da obratiš pažnju na njega. :D

Moram još jednom da napišem da se izvinjavam na neke greške u pisanju, od pre 2-3 dana sam prešao na Serbian Latin. :mrgreen:
 
Natrag
Top