Hteo bih da kažem članu foruma...

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Htela bih da kazem Titu da verujem da je tajna Delijine popularnosti u cesto pominjanim metlama, sticem utisak da ih i sam voli... :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hteo bih da zahvalim Sendi što mi je ukazala na to da je metla tajni sastojak Delijine harizme koji mu donosi prevagu kod ženskog sveta. yes3 I hteo bih da pitam Sendi da li pominje i četke, kad već pominje metle? :dntknw: I da li su i četke podjednako delotvorne kod žena kao metle? :dntknw:

[video=youtube;gBfgdjJdkls]http://www.youtube.com/watch?v=gBfgdjJdkls[/video]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Hteo bih da kažem HTC TOUCH HD 2 da previše bukvalno shvata stvari a u vezi sa tim daje previše racionalne odgovore :roll:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Htela bih da kazem Titu da je Delija mene osvojio metlama i svojom "skromnoscu" :heart:, cetke, na srecu, jos nije pominjao :vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2011
Poruka
670
Htela bi da kazem Sendi da je predivna osoba, a nisu ni ovi momci tako losi.... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Hteo bih da kažem, odnosno da se zahvalim na ovolikoj pažnji koju ste mi posvetili. Sigurno me na forumu očekuje holivudski uspeh. :mrgreen: Sendi, što mi ranije nisi rekla da se tvoje srce osvaja metlama, ne bih se ko Saudijski šeik razbacivao dijamantima, zlatom, 101 ruža, poplavom slatkorečivih reči ...... e stvarno ima čudnih žena. :mrgreen:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Malo se zezam :) ......... delija ima nesto u sebi sto privlaci devojke 100% ... moramo ga pitati za recept :D

Ima, privlači on i žene, ne samo djevojke. Ispod triest godina, završio faks, para ko saudijski šejk (njegove riječi) preko 190 visine, meku dušu ko pamuk i čelično čvrst ku... pardon... karakter. Sve ti to moj Mobilni neodoljivo privlači žene pa lete kaj ose na bostan.
E, kad to sve postigneš, a imaš vremena, tek ti je 15, izujedaće te ose.

P.s. Za intrigante i insinuante koji se raspadaju od svoje pokvarene mašte, ku... je trebalo da označava kurs ali mi se u posljednjem momentu prikladnijim učinio izraz karakter.
 
Natrag
Top