Hteli ste da jedete krofnu sa njegovog penisa? E, pa nemojte!

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Hteli ste da jedete krofnu sa njegovog penisa? E, pa nemojte!

"Krofna kao prsten za penis? Čupanje stidnih dlačica? Kako su uopšte došli do tih ideja i da li ih je neko isprobao?", reči su kojima započinje tekst objavljen na stranici sabotagetimes.com.

1_zps1c1ceb65.jpg

Volite krofne? Jedite ih pre ili posle seksa


Na stranici sabotagetimes.com objavljen je tekst o nekim savetima za seks iz "Cosmopolitana" koji su totalna glupost.

Zbog takvih preporuka partner bi samo mogao da se razočara.

Jedenje krofne s njegovog penisa
Bez obzira na to koliko volite krofne, nema ničeg erotičnog u krofni na penisu. Koje god objašnjenje stajalo iza tog čina ili saveta, muškarci u tome definitivno neće uživati.

Čupanje njegovih stidnih dlačica
Iako svaki muškarac ima različite želje i ako se nešto jednom sviđa, ne mora da znači da će i drugima, čupanje stidnih dlačica je bolno i teško da će neki muškarac uživati u tome. Tanka je linija između užitka i boli, a mnogi muškarci vole da eksperimentišu, ali ako to nije zatražio od vas to je zlostavljanje i nanošenje boli. Nemojte to činiti.

Puno plitkih, zatim jedan duboki
Ritam je u seksu vrlo važna stavka, a ovakav savet o pokretima tokom seksa ne samo da zvuči loše već je zbunjujuć. Važno je da se ritam uskladi, nepredvidivi pokreti mogli bi nekoga neprijatno da iznenade.

Seks na mašini za veš
Ovaj savet jedan je od uobičajenijih Cosmo saveta. Valjda je ideja privlačna zbog vibriranja mašine tokom centrifuge. To vibriranje bi trebalo da poveć užitak i muškarcu i ženi. Ma, pustite priče, ako vam je do vibriranja nabavite neku vibrirajući igračku za seks. To je puno bolja ideja.

Izvor: Vestionline
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ih, još kad mašinu za veš ne napuniš propisno, pa počne da skače, imaš i dodatne efekte. :D
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Ja samo kažem, ženo moraš mi oprat čarape, odma zna šta se sprema. Kod nas je ona mašina što priča, sve kontam da će nekad progovorit i reći da joj ne treba i dodatna "centrifuga". :D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ma da, jasna stvar. Još samo da kupiš krofne, da ne mora još i da ih mesi. :D
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Ihh pa opet ja sve, nema meni seksa do 2016 izgleda :D

Ritam je u seksu vrlo važna stavka?

Da, da mi to sve po notama :D

Sexual_46f4cf_789828.jpg
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Bolje joj kupi krofne, jer bude li ih sama mesila, neće više imati apetita da ih jede. Trust me. :D

Auuuuuuuuuuuu, ala bi ovo zanimljivo zvučalo. :D
A nisu samo dvozvuci, pri kraju ima i trozvuka.
Crni Denise, ovde svraćaju i deca, ccccccccccccccccccccc...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Trust me? :D A zato si ti postavila ovu temu, da ne bude samo ti probala. :D

Ove note su definitivno prelude :D

Svraćaju i djeca? Šta će dijeca ovdje? Misliš zbog muzičkog? Misliš izbacit će im ove note kad budu tražili u search? :D Današnja djeca znaju i više od nas, zato sam ja rekao, mojim nema na internet do 40-te. Kćerka ako bude htjela momka, prvo momak mora da se sa mnom zabavlja par mjeseci. :D

Kad kaže tata, pozvao me jedan dečko na piće. Šta da mu kažem? Ja: Kaži mu da nisi žedna :D

Bit će bukvalno ovako! :D


are you a virgin? yes sir . good keep it that way :D

You ever made love to a man?... No... you want to? :D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Malo je do 40-te, bar do 45-te, pa vidi nas kakvi smo, pokvarićemo ih totalno! :D
 
Natrag
Top