HTC Wildfire - Pomoć!

Član
Učlanjen(a)
18.04.2010
Poruka
15
Imam problem sa baterijom. Veoma brzo se prazni, i nekad je telofon baš vruć. Jel to nešto do aplikacija (preteranog broja) ili do baterije??
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Do gravitacije ti je to
O kakvoj gravitaciji govoris xD

Imam problem sa baterijom. Veoma brzo se prazni, i nekad je telofon baš vruć. Jel to nešto do aplikacija (preteranog broja) ili do baterije??
Praznjenje baterije je normalno ja ima HD2 i on mi se isprazni za 1-2 dana sve zavisi koliko ga koristim, ako ga uzmem 2x dnevno onda traje i 3-4 dana, a ako ga uzimam 10x i pricam i kucam poruke onda 2 dana maximum, a ako provodim po 3 sata na njemu onda traje najvise 1 dan :D ..... to je normalno
Grejanje nije normalno xD,
TO je do preopterecenosti procesora :) ..... pogasi neke aplikacije u task manager-u i obrisi neke zahtevne ako si ubacivao dodatno :) . . . a ako duze vremena provodis na njemu onda je logicno da se greje ;)
 
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
1
Позз! Мене интересује каква му је навигација и да ли се за андроид могу наћи добре мапе које покривају Балкан ,нпр. Том - Том? Другар који се бави сервисом моб. телефона каже да је Гармин ненадјебив када је прецизност на нашем подневљу у питању, али мислим да још није изашао за андроид!
 
Član
Učlanjen(a)
20.03.2011
Poruka
3
Probaj IGO mape, doduse placaju se. Skini Advanced Task Killer, on ce ti kontrolisati aplikacije i (teoretski) produziti trajanje baterije. Izbaci na displej widget Power control i pogasi satelitsku, bluetooth i wifi konekciju kad ne koristis. Takodje mozes preko widgeta Mobile Network da iskljucis i GPRS povezivanje i sprecis neke od aplikacija da se updateju kad to ne zelis. Poz!
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2010
Poruka
15
Imam problem sa radiom. Normalno je radio, sad neće. Otvori ga, ali ništa se ne čuje. Zna li neko kako da rešim ovaj problem?
 
Učlanjen(a)
18.05.2011
Poruka
1
Je li netko zna kako se spojiti na Internet i postaviti facebook na htc wildfire-u ???
 
Natrag
Top