HTC Desire

Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Pokrenes WI-FI router na HTC-u i na svom kompu ako imas WI-FI kartu ucitas tvoj telefon i potvrdis i imas net :D
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Odneses u servis koji radi sa HTC telefonima (takvih je malo da znaju da rade s' njima xD) ..... i platis pristojnu sumu i uzivas :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ja imam od nove godine HTC Desire HD i mogu reći da nije tačno da je ekran kriv za vek baterije već GPRS stalno traženje konekcije skidanje sa interneta. Kada to pogasim i koristim ga samo kao telefon baterija bez i jednog telefoniranja traje 10 dana a sa razgovorima povremenim oko sedam dana tako da sam zadovoljan sa svojom baterijom ali je tražila jedno tri puta pražnjenje do nule i dobro punjenje.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2010
Poruka
16
A tu je sad HTC DESIRE S,ovo ispod je sran*e...ovaj desire s je sila..bar za mene..:)
 
Učlanjen(a)
12.06.2011
Poruka
3
Ako zelite da ubacite navigaciju na vas telefon
ili su vam potrebne nove iGO mape cele evrope
za telefon ili vas GPS uredjaj
potrazite na sajtu Mobilni Klijent,
iGO navigacija za Android telefone
Garmin za Symbian i jos mnogo toga

Kod:
http://mobilniklijent.webs.com/
email: mobilniklijent@gmail.com
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
61
HTC Wildfire - Pomoć!

Molim vas kako da ubacim Aplikacije igrice itd na HTC Wildfire u koji folder gdje i neki sajt koji sadrzi besplatne aplikacije?
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
8
Besplatne aplikacije imate ako odete na vasem mobilnom telefonu na Market i tamo imate jako puno aplikacija i skinete ih i instalirate ,uopste nije tesko.Nadam se da imate povezan mobilni sa kompjuterom preko Wifi.Ako nesto nije jasno pitajte.
 
Natrag
Top