Hronologija Jehovinih svedoka

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ovo je tema: Hronologija Jehovinih svedoka. O čemu vi pišete u poslednjim postovima? Pišite o temi!
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Pa vidi Marko, svako ima pravo da veruje sta zeli ili u ono sto mu se svidja. Mislim da je postenije reci "ja nemam dokaze, meni se tako vise svidja" nego tvrditi da nesto mozes da dokazes, a nisi to u stanju...

Tako nam samo oduzima vreme, jer mi mu zelimo pomoci. Kad bi znali da nece da prihvati namerno, ne bi se ni trudili..



Mire, mislim da je moja duznost da kazem ljudima ono sto ja verujem da je istina, a sta ce drugi raditi sa tim, to ninje u mojoj vlasti, svako je slobiodan da bira sta hoce.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Mire, mislim da je moja duznost da kazem ljudima ono sto ja verujem da je istina, a sta ce drugi raditi sa tim, to ninje u mojoj vlasti, svako je slobiodan da bira sta hoce.

Čemu bavljenje JS kada oni neće da dođi i kada dođu onda brzo odu?

Imam osjećaj da se hraniš njihovim zabludama.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Čemu bavljenje JS kada oni neće da dođi i kada dođu onda brzo odu?

Imam osjećaj da se hraniš njihovim zabludama.

Tripo, a kada je Isus cesto govorio o farisejima koji se nikad nisu obratili da sluze Bogu, da li se i on "hranio njihovim zabludama"? Zato bilo bi dobro da povedes racuna o tom svom "osecaju".
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
1897. "NAS GOSPOD, POSTAVLJENI CAR, SADA JE NASTUPIO OD OKTOBRA 1874, a zvanicno posvecenje njegove sluzbe bilo je aprila 1878. godine.
(Studies in the Scriptures, Vol.4, p.621, 1897)

Obicna fantazija!
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
1902. "Prem jakim biblijskim dokazima koje se odnosi na vreme neznabozaca, mi to smatramo kao utvrdjenu istinu i konacni karaj vlada ovoga sveta, a puno uspostavljanje Bozjeg carstva zavrsice se 1914. godine.” The Time Is At Hand, 1902 edition, p. 99)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top