HP Pavilion HDD i Nvidia Chip

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ma nismo za tebe pricali ,za drugog coveka sto banovan, neki Cerkez sa Kavkaza , ako se secas nosio kozni mantil ko gestapovac...nema ga vise u arhivi,a za tebe rekoh da si komp majstor, seti li se...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Hehehe, lud si zaista, s obzirom na lokaciju, Kavkaz je dosta blizi...
Da majster sam, imam kljuceve i odvijace svih dimenzija, secam se da sam preporucio `opravku poluosov`ne na FAP-u 13-kinji, ti s` `teo da turis motor od 14-kinje ili Merdze 3216, hahaha nema svrhe...pobeg`o sam, hahaha strah u kosti...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nisi pogledao dobro, posle sam ti dao originalnu semu, al ti se ne pojavi vise(nije velika razlika), al nema veze ja sam tu za vas moji dragi prijatelji...samo da znas ne mogu ti lupam vecno zahvale , limit je deset dnevno i Gospod ima odmor, seti li se...

Ne valja post do post ,al mora po nekad evo ovde, prepravaka je bila :13.02.2015

http://serbianforum.org/threads/radionicki-prirucnik-imt-533-539-pdf.590351/

Znaci, ko sta trazi u zivotu on nadje, ovo se ne odnosi na tebe nego na nekog tamo, ako ni ovo nije resenje, opet se resenje nadje kad, tad...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Hehehe, ja na to i zaboravio vec, nisam ni znao da si postavio, hehehe, resili smo to odavno i bez sheme...
Seljacki majster...hehe, a dosao sam ovde da serem nesto o racunarima, hehehe
Odnosi se na nekog tamo....ma opusteno ln

Edit: da ne lupas hvala, ne bih imao ni pola likes, hehehe, hvala na "hvala"
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa da, sad ce se zezamo ovde vazdan drazeci "ego", ko je koga.... pogledas , vidis , ne odgovar ti, pomeris se, ides dalje.Ja sam odigrao u zivotu sto hiljada patija saha, a dobio sam 5 patrije i sad treba da trcim po ovi sto me pobedili, recimo primer, covek fakultetski obrazovan, a cisti lajna i sad ce razglabamo o tipu motora i karburatora na mopedu i njihovoj nameni u Tunguziji.Saberi se malo covece ti si liga, al cekaj malo dal imas ti kazi prst vidim pogadjas to levo dugme misa , al nikako ikonu zahvale.Pa jel znas da praznici idu, ce si nakalemis neki maler zbog ovi zbivovi ovde, sto bas i nije preporucljivo , reko bih, a i ne moram.
 
Natrag
Top