HP Pavilion HDD i Nvidia Chip

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Gle ,nemoj da ocajavas ...ovo je samo usputna prepreka,na zalost bi ce jos ,zato cepaj bar tog lapa,sta ces ...ako hoces vrati se unatrag pa probaj ono sto rekosmo,veruj mi ja kad bi sad mogo uso bih kroz monitor,tamo da ti pomognem i zaduzio bih se,milo mi kad pomognem nekog i jos mu to uz put radi,ali sve sto mogu sad da ti predlozim jeste da odes do najblizeg servisa na konstataciju i to je to .Puno srece ,jer vidim da ce nam ona biti potrebna obadvojici,s obzirom sta nam sledi....

Uh koja budaletina,htedoh reci PC-a,jel vidis pred kakvom budaletinom si izlozio svoj problem...haha...

Otvori:Command Prompt,pa upisi [hl]chkdsk/F[/hl],ako da primedbu obavezno upisu Y,pa enter,izadji i restartuj.
Otvori:Command Prompt,pa upisi [hl]chkdsk/R[/hl],repair bad sector funkcija
Otvori:Command Prompt,pa upisi [hl]chkdsk/C[/hl],provera sa preskokom.

Moze da skines i ovaj mali zezantski demo ,cisto da vidis sta ce da ti kaze...msi instaler je u pitanju ,pa raspakivanje moze da potraje i do 30 sekindi.
Kod:
[URL="http://download.cnet.com/HDDlife-Pro/3001-18512_4-10373950.html?hasJs=n&hlndr=1&dlm=0"]HDDLife_Pro-DEMO[/URL]
,Ako ne krene pretisni ono:restart the download.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Sinoc od 21:00 do 04:00 radi sa nekim obavjestima ali nema da se sam restartuje ili da zaledi o_O
chkdsk/F je obavio
chkdsk/R (stage 4 of 5 ) 4239 of 163824 files processed na 11% stoji pola sata :/
chkdsk/C za ovaj korak čeka se da savlada 2. korak
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa,cekaj to sto je sinoc radelo ,jel si mogo normalno da koristis Win ili sta,kakva je situacija sada,jel ima nekog napretka,probaj jos par puta to da aktiviras ,mozda uspe segmentno da popravi nesto,mislim mozda uspe da izgura gresku iz nekoliko puta.Ako imas neki alat na bazi Nortonovog repair tool-a ,probaj.
Jesi li upotrebio neki program za dijagnozu harda ,probaj da aktiviras koji od pomenutih.Krajnja mera cele ove avanture je formatiranje i reinstalacija wina,ako ni to ne uspe ,onda zna se.
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Sinoc je radio dobro nekada izbaci upozorenje ga je ein naisao na gresku harda ali nije se ublokirao i restartovao sam. Sto se tice programa pokusao sam sa nekim da otkrije lose sektore ali nije mogao dalje od 45% lampica hdd-a prestane da radi i to je to, pokusao sam i na C pa tools pa da skenira sektore dodje pred kraj i gotovo ne moze da zavrsi sada i ovo sto si mi rekao bas sam nasao na netu prije nego sto cu uci veceras na forum ali stao na 4. koraku od 5 na 11%
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ej koliko imas particija na tom hardu,zapni veceras pa instaliraj jos jedan Win,pa vidi da li ce u njemu biti slicnih zezancija.Ako prodje fino onda probaj kroz taj novi win da nadjes gresku,mislim los deo na hardu.Znaci krkni mu instalacioni disk i iscepaj ga na drugoj particiji.
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Bilo je podjelito 160gb na 2 tj C i D ali sinoc kada me iznenadio radom pravio sam nekim programom i zahtjevalo da ga napravi u jednu particiju sada ima samo C citav hdd i ispravio neke greske i na kradju da to sacuva taj program mi zatrazi KLJUC i nisam mogao -.-
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Bilo je podjelito 160gb na 2 tj C i D ali sinoc kada me iznenadio radom pravio sam nekim programom i zahtjevalo da ga napravi u jednu particiju sada ima samo C citav hdd i ispravio neke greske i na kradju da to sacuva taj program mi zatrazi KLJUC i nisam mogao -.-

ovo je sada od 4239 of 163824 doslo na 6954 of 163824 pomaklo se
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Kod tebe pa sve u rikverc krenulo haha...,jedan unapred dva unazad...ajd,evo sta nadjo,
probaj sa tim da napravis particije,ako ne valja ovo javi pa da trazim novi link.
Kod:
[URL="http://4server.info/download/shared.com/file/6838885/90dff570/Partition-Magic-805.html"]Partition-Magic[/URL]
Ako ne krene pretisni ispod:
if not, click 90dff570 to download.
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Ok, a hocu li pricekati prvo ovo sad je bas ubrzalo i na 23% je onaj broj ***** of ****** bas skace sad i ovaj postotak se povecava
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Uha,ovo ko stari deka i Vep aparat...pa slobodno cekaj,sad od prilike i znas koji mi je plan bio...ne mora uopste da zuris,polako...
 
Natrag
Top