HP pavilion dv6000

Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
1
Ne radi mi zvuk na lap topu,radio sam reinstalaciju,ista stvar..na ikonici gdje je zvucnik nalazi se x-nije instaliran nijedan izlazni uredjaj zvucnog signala,u device menager ne mogu da nadjem audio video and game controler..?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Ne radi mi zvuk na lap topu,radio sam reinstalaciju,ista stvar..na ikonici gdje je zvucnik nalazi se x-nije instaliran nijedan izlazni uredjaj zvucnog signala,u device menager ne mogu da nadjem audio video and game controler..?
Moras nam reci koji je operativni sistem instaliran jer bez toga nema pomoci.Ja sumnjam na drajvere
Kod:
https://driverscollection.com/?H=Pavilion%20dv6000&By=HP
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
Kucna radinost postavljanja opreatvnog Sistema izazvala je novu glavobolju.Naravno prvo uzmi nesto za smirenje kad se razvedris I smiris ponovo uradi instalaciju operativnog Sistema.Na tvom postojecem CD-u ili DVD-u postoje problem.Nadji drugi instalacioni CD ili DVD I kreni iz pocetka.Ili pozovi prijatelja za pomoc koji poznaje materiju ili pak potrazi pomoc u servisu.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Sa ovako malo informacija ne moze se dobiti dobar odgovor. Potrebno je da znamo nekoliko stvari da bi smo uopste pokusali da odgovorimo. Konfiguracija(u ovom slucaju bitnan je model ukoliko se koristi integrisana zvucna kartica) i operativni sistem su neki minimum, eventualno model zvucne kartice ukoliko nije integrisana.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
107
Izvadi bateriju, ocitaj model puni naziv i prema tome modelu trazi na www.hp.com audio driver, moras i naznaciti za koji operativni sistem imas instaliran, dali je to win7 64 bit ili neki drugi, da se moze nesto detaljnije zakljuciti. pozdrav
 
Učlanjen(a)
17.11.2014
Poruka
10
Ne radi mi zvuk na lap topu,radio sam reinstalaciju,ista stvar..na ikonici gdje je zvucnik nalazi se x-nije instaliran nijedan izlazni uredjaj zvucnog signala,u device menager ne mogu da nadjem audio video and game controler..?
instaliraj driver booster 2 on će ti naći drajvere i instalirati ti moreš da gledaš oporavlja zastarele
 
Natrag
Top