HP G7000 - problem laptop

Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Jel mi moze neko naci drivere za taj laptop po mogucstvu da su za XP 32 bit, ali moze i Windows 7 Home Premium 32 bit. Ja trazio ali ne mogu nigde da nadjem!
Hvala svima unapred i SRECNA VAM NOVA GODINA!
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
prvo instaliras sistem pa onda redom,za win 7 vecinu ce ti automatski update naci.za ix malo teze al da se naci,instaliras aida64 (program za dijagnostiku i ocitavanje) tu mozes naci tacne nazive uredjaja i modele ako skidas posebno drivere.srecno i polako,ako sta zapne tu smo,ako nista probaj u racunarskim servisima ,ja sam jednom davno trazio neki driver uzeli su mi 1euro po driveru,a ljudi znaju sta traze i potrebno im je max 5 minuta
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Za win 7 ce ti raditi neki drajveri za Vistu, posto je tvoj model pravljen za Vistu imas samo drajvere za nju:
Kod:
[url]http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?product=3544352&lc=en&cc=us&dlc=en&lang=en&cc=us[/url]
E sad imas mogucnost da trazis pojedinacno drajvere za tvoj chipset audio karticu za druge OS, znaci koristi neki program da saznas koje komponente imas i koji chipset koristi kompjuter pa skini sa sajta proizvodjaca komponenti.
 
Natrag
Top