Hoću da kažem svojoj ljubavi....

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Svako od nas u svom zivotu ima nekoga koga je ostao zeljan ili je zeljan...necijeg osmeha,dodira,tople reci......:smile:
Ucinite to ovde ko zna, mozda nekada, neko procita reci upucene bas njemu/njoj......:smile:
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Poruka vasoj ljubavi...

Skroz si blesav i ponekad me mnogo nerviras al' te mnogo volim. :)
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Falis mi..........


POLJUBACZATEBE.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ljubavi moja... Nisam ja otišao zato što te ne volim, već zato što sam morao... Dobio sam povišeni pritisak iako su ti jela bila samo malo slana, ali vrlo ukusna! Znaš da se ne ljutim sto si mi izgorela peglom onih nekoliko košulja, i ovako ih imam još toliko! A kako ti je samo veš mirisao kad izvadiš iz mašine! A kako je samo bio beo, mada mi se više sviđao dok je bio šaren... Dobro, i ako si malo očešala auto, pa nije to ništa, daću ga za novog punta i skinuće mi 1000E! Lizing ću ja plaćati sl. 10 godina, nemoj da te to brine... Sa snom je sada sve u redu, ne budim se noću, spavam sam i ne budi me više ničije testerisanje... A tek koliko imam mesta u ormaru, razmišljam da ostatak iznajmim bračnom paru (bez dece). I tako, lepo živim, od mesečnih izdvajanja za kozmetiku sad plaćam petosoban stan u centru, đakuzi, podno grejanje, salon... Vidiš, krenulo i mene, valjda sam zaslužio...
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ne umem bez tebe jedina...i ako ne veruješ većinu što ti kažem, znaj da je istina jedna...a to je da te volim više od svega. :roll:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Volim te... Puno... I, ovo mi zaista teško pada... Dušo, ljubavi moja... Sutra je boranija za ručak... Srećo...
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
109
Bleso, znas da te punoooooooooooooooo volim, ne zamjeri sto sam pretvrdoglava!!! smile3
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Srećo ne zameri što sam ovakav kakav jesam...ali takav sam jer te VOLIM...

P.S. Srećo želim bebu...
 
Natrag
Top