hoce mi ko pomoci opet... xDDD

Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
kako ili preko cega da aktiviram windows 7 enterprise 64 bit...

pokusao sam i preko command prompt-a al' nije mi uspelo,pa sam preko torrenta skinuo Windows 7 Loader,Activator v2 0 6 Reloaded DAZ Team Rjaa

i jos par nekih tih loadera sa torrenta i neki RAT ili jbm li ga tako nekako
i tu sam pokupio viruscine i vise ne znam sta da radim... :assassin::smile:

MOZE LI MI KO POMOCI SA NEKIM LINKOM ILI SAVETOM ILI BILO CIM...

UNAPRED ZAHVALAN SVIMA
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2012
Poruka
32
Windows 7 loader v1.9.5 -By Daz ...Radi 100% ja sam neki dan aktivirao Widnows 7 pomocu tog programa ;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Jovane, jesi li ti programer, imas server, 128GB RAM-a, 2x Intel Xeon E5-2xxx seriju ili E56xx ili slicno?
Za koju namenu koristis Enterprise?
Mislim znas li uopste primenu takvog OS-a?
Enterprise nemozes tako licencirati, i nemoze DAZ-ov Loader to da aktivira, to i pise u uputstvu loader-a.
Ja bih ti preporucio Home Premium x64, sasvim je dovoljan za sve standardne korisnike, igre, filmovi, muzika, net, audio i video render, transcoding i sl.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Jovane, jesi li ti programer, imas server, 128GB RAM-a, 2x Intel Xeon E5-2xxx seriju ili E56xx ili slicno?
Za koju namenu koristis Enterprise?
Mislim znas li uopste primenu takvog OS-a?
Enterprise nemozes tako licencirati, i nemoze DAZ-ov Loader to da aktivira, to i pise u uputstvu loader-a.
Ja bih ti preporucio Home Premium x64, sasvim je dovoljan za sve standardne korisnike, igre, filmovi, muzika, net, audio i video render, transcoding i sl.

ma kakvi... nisam programer... nego kad sam sredjivao komp (graficka,ram,procesor...) onda mi je prijatelj ubacio taj sistem,a posto sam prvi put tad koristio sedmicu svidela mi se,kada mi je pao sistem ubacio sam win 7 ultimate (skinutu ko zna odakle) nije mi se nesto pokazala i onda sam se navlacio s tim sistemom par meseci... pokusao sam ponovo sa enterprise ali ga ne mogu aktivirati i to mi predstavlja problem... i sad ne znam sta da radim... da li da se vracam na ultimate, da ostanem na ovome ili sto kazes da probam home premium koji nisam koristio nikako...

molim za savet,misljenje...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Prvo napisi koje komponente imas, dakle, plocu model, CPU model, RAM (koliko i koji brend) i GPU model?
Ja sam ti vec napisao razlog za Win 7 SP1 HP x64, a to sto se tebi nesto nije pokazao Ultimate, je nesto sasvim drugo, krivica moze biti tvoja, ili je losa ili modifikovana verzija Win 7 koji si instalirao, jer gluposti, ako ti radi najzahtevniji Enterprise x64, sto ne bi i manje zahtevnije verzije win 7?
Tvoj prijatelj definitivno nije edukovan u te svrhe i radio je to misleci da je Enterprise, kao najskuplja win 7 verzija, i najbolja, sto je totalni promasaj u tom domenu, a Enterprise je gotovo kao server 2008 ili 2013 i ima sasvim drugu primenu, kao sto i mnogi na forumu misle da je Ultimate toboz vrh za njih, a svi igraju na tim verzijama sistema, misleci da ce im igre bolje raditi ili neke druge aplikacije za render i sl, sto nema veze sa vezom, eventualno Professional verzija, sve preko toga je prosipanje neiskoristenih resursa racunara, ovo ti pricam iz iskustva.
Za kucne korisnike, igrace, sasvim je dovoljan Home premium, pa cak i za znatno ozbiljnije stvari, podrzava do 16GB RAM-a, zar je to malo za home user-a?
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Prvo napisi koje komponente imas, dakle, plocu model, CPU model, RAM (koliko i koji brend) i GPU model?
Ja sam ti vec napisao razlog za Win 7 SP1 HP x64, a to sto se tebi nesto nije pokazao Ultimate, je nesto sasvim drugo, krivica moze biti tvoja, ili je losa ili modifikovana verzija Win 7 koji si instalirao, jer gluposti, ako ti radi najzahtevniji Enterprise x64, sto ne bi i manje zahtevnije verzije win 7?
Tvoj prijatelj definitivno nije edukovan u te svrhe i radio je to misleci da je Enterprise, kao najskuplja win 7 verzija, i najbolja, sto je totalni promasaj u tom domenu, a Enterprise je gotovo kao server 2008 ili 2013 i ima sasvim drugu primenu, kao sto i mnogi na forumu misle da je Ultimate toboz vrh za njih, a svi igraju na tim verzijama sistema, misleci da ce im igre bolje raditi ili neke druge aplikacije za render i sl, sto nema veze sa vezom, eventualno Professional verzija, sve preko toga je prosipanje neiskoristenih resursa racunara, ovo ti pricam iz iskustva.
Za kucne korisnike, igrace, sasvim je dovoljan Home premium, pa cak i za znatno ozbiljnije stvari, podrzava do 16GB RAM-a, zar je to malo za home user-a?

ploca mi je msi gf615m-p33
imam 4 gb ram-a
imam ati radeon 6790 ddr5 1 gb graficku
i imam amd athlon II x2 215 2.70 ghz

nisam programer... treba mi za net,nekad igrice i tako to...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ploca i nema bas neki support, ali podrzava Win 7 i cak Win 8 (ali samo za zvucnu kartu ima driver), dakle mozes bez problema da stavis win Home premium x64, sto je cak i bolje zbog tog ocajnog processora, ako ti igre lose idu, onda je to zbog tog low-end processora, koji je namenjen , bas za office korisnike, nije za nesto ozbiljnije, a pogotovo ne za game
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Ploca i nema bas neki support, ali podrzava Win 7 i cak Win 8 (ali samo za zvucnu kartu ima driver), dakle mozes bez problema da stavis win Home premium x64, sto je cak i bolje zbog tog ocajnog processora, ako ti igre lose idu, onda je to zbog tog low-end processora, koji je namenjen , bas za office korisnike, nije za nesto ozbiljnije, a pogotovo ne za game

jel bi mi hteo,ako ti nije problem,poslati link za skidanje tog windowsa 64 bit.

ako je ikako moguce preko torrenta ako ne moze i ovako nekako...

unapred zahvalan
 
Natrag
Top