Hitno!!- Telefon upao u boot loop, ima li resenja?

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Instalirao sam novi font, restartovao fon i upao je u boot loop. Ima li resenja osim factory reseta? Katastrofa ako moram da vratim na fabricka podesavanja
Inace nemam backup
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
prepoznaje li ga komp, jesi ga kopcao pa restartovao, pokusao uci u recovery?
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
U recovery hoce da udje, restartovao jesam i opet isto, samo vrti xperai i logo sony, komp ga ne prepoznaje jer telefon uopste ne moze se upali. Ima opcija da udjem u recovery i idem wipe all/hard reset ali pokusavam na sve nacine da izbegnem to nekako..da li moze da se nekako ovaj font sto sam ubacio izbrise?
prepoznaje li ga komp, jesi ga kopcao pa restartovao, pokusao uci u recovery?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
probaj sa wipe dalvik cache, on ne bi trebao dirati podatke
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Da lije moguce ako bih uspeo iz recovery da nekako nadjem i vratim stari font da li bi resilo problem?
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Dalvik cashe nije program vec opcija u recovery-u. Udji u Revocery i nadji opciju Dalvik cashe i odradi to pa pokusaj onda.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Nema opcije. Ima
reboot now
wipe data/factory reset
apply update from sd card
wipe cache partition
install zip from sdcard
backup and restore
mounts and storage
advanced
power off
Dalvik cashe nije program vec opcija u recovery-u. Udji u Revocery i nadji opciju Dalvik cashe i odradi to pa pokusaj onda.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Nije pomoglo dalvik cash. A sta mislite, uradio sam backup upravo. Da li mogu posle hard reseta da iz ovog backupa vratim ono sto mi treba? I pricam sa njih nekoliko na privatnim gde mi daju razne ideje, moze li da original font ubacim u sd card i da onda iz recovery instaliram i da to sredi stvar?
 
Natrag
Top