Hit u svetu: povećavanje G tačke!

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
05. 06. 2011. 08:00h| S media

Hit u svetu: povećavanje G tačke!

Planetarna pomama koja je unapredila seksualne živote mnogih, verovali ili ne jeste plastično povećanje famozne G-tačke. Postupak koji traje pet minuta omogućiće vam da još više uživate u seksu, kažu oni koji su ovo probali, a samo četiri sata nakon zahvata možete da proverite blagodeti ovog izuma!

153319_052524s7_if.jpg
Estetskom hirurgijom do povećanja zadovoljstva

Kerolin Kašvort je prva žena na svetu koja se podvrgla povećanju G-tačke, piše Intimatemedicine. Da budemo precizni, malo ju je 'izbočila' zbog čega njen seksualni život više nikada neće biti isti. Postupak je jednostavan i neinvazivan.U Engleskoj ga je obavio profesor P. K. v. Darti koji u toj zemlji jedini ima licencu za zahvat te vrste; sam zahvat razvio je ginekolog David Metlok.

Kerolin je radi povećanja famozne G-tačke posetila posebnu ustanovu (UK Laser Vaginal Rejuvenation Centre) i napustila je već pet minuta nakon zahvata. Darti je locirao njenu G tačku i ušpricao joj inekciju kolagena. Morala je da sačeka 4 sata i nakon toga je mogla prvi put da upražnjava seks sa svojom novom tačkom užitka.

Postupak je komentarisala na sledeći način: "U jednoj fazi tokom postupka profesor Darti je pokušao da locira moju G-tačku jednom rukom, a drugom je držao 8 centimetara dugu iglu inekcije napunjene kolagenom. Ležala sam tamo na leđima i razmišljala: "Blagi Bože, šta ja ovde radim?", ali profesor Darti je bio vrlo profesionalan u svemu, iako ne mogu reći da mi nije bilo malo neugodno."

Svoj seksualni život sada opisuje kao neverovatan. Inekcija kolagena napumpa tkivo koje sačinjava G-tačku i time ga učini dostupnijim i osetljivijim.

"Prvi put nakon zahvata seks je bio tako intenzivan da sam se čak malo uplašila. Toliko me je proželo, ali na taj sam osećaj sad navikla. Za vreme seksa uvek doživim više orgazama, ali sada se zbog njih više ne moram da se odmaram."

Jedina loša strana tog postupka je što se mora da se ponavlja svaka četiri meseca, a košta 800 funti. Centar pruža i lasersku "obnovu" vagine, dizajnersko oblikovanje vagine, stidnih usana, devičanske kožice i tako dalje.



 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Uvek pomislim kako sam čuo najveću glupost u životu i uvek se iznova iznenadim kada se uverim da nisam bio u pravu.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ma nema šta ni da se komentariše, ovo je više za "verovali ili ne". Postavila sam je čisto da bude više "erotskih zanimljivosti".
Koliko ljudi gluposti prave zbog "boljeg" seksa, to je strašno. Postavljaju pirsinge i razne umetke, koji ih vrlo često osakate za ceo život, pa i ovo. Samo još jedan način da se nekome uzmu pare, i da neko bude "drukčiji"...
 
Natrag
Top