HERE WeGo Navigacija

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
HERE WeGo - Offline Maps & GPS v2.0.12056
Update mape Srbije - 382.9 MB
Navigacija HERE WeGo dobila SAOBRAĆAJNE KAMERE
Analiza verzije v2.0.12056 i mape 382.9 MB (Srbija)

Na telefonu Huawei Y6II Compact sam do sada imao problem sa navigacijom HERE WeGo : čim bih stao na semaforu, navigacija je prijavljivala da je "GPS signal izgubljen". Najnovija verzija sada radi i na ovom telefonu bez tog ozbiljnog problema.
U mapi sam primetio promenjena imena ulica. I, prema očekivanju, sada nema rutiranja u Ulicu Obilićev venac koja je već nekoliko meseci pešačka zona.
Primetio sam još nešto što do sada nisam video u navigaciji HERE WeGo. To je prikaz na ekranu i glasovna najava "Saobraćajna kamera je ispred vas". Ograđujem se, možda su se kamere pojavile i ranije ali ih nisam primetio. Razlog : kamera se vidi i čuje upozorenje samo u realnoj vožnji. Na mapi u režimu bez rute se ne vide....

HERE.jpg


Što se kamera tiče, na jednom telefonu imam prethodnu verziju i aplikacije i mape pa ću proveriti kada budem vozio u istom delu grada.
Inače, ostala je vrlo korisna opcija "Udjite u objakat", slike u prilogu. Čak se može garaža TC "Ušće" koristiti kao destinacija.
U prilogu su i slike "Podešavanje N"gde se može videti šta sve navigacija nudi. Nažalost, podešavanje se može odraditi samo ako je ruta pokrenuta, slika "Ulaz u Postavke". Dakle, ako telefon hvata GPS signal u stanu, može se odraditi i tada, pokretanjem neke definisane rute...

Sve u svemu, moja nekada omiljena navigacija je ponovo zanimljiva. Posebno zbog preciznih adresa.

EDIT 1
Proverio sam : u prethodnoj verziji mape, 290.3 MB (Srbija), nisu postojale kamere, leva slika "No Cam" u prilogu ("No Yes Cam") . Desna slika "Yes Cam" je iz mape 382.9 MB (Srbija).

EDIT 2
Nažalost, kamere su izgleda samo u Beogradu i Novom Sadu. Nisam uspeo da vidim nijednu sa destinacijom u BiH. Nema kamera ni u Nišu, ni u Valjevu. Jedino sam našao u Novom sadu, jednu na Futoškom putu, pre raskrsnice sa Bulevarom Patrijarha Pavla i Bulevarom Kneza Miloša. Još dve su na raskrsnici Bulevara Cara Lazara i Bulevara Oslobođenja. Zanimljivo je da sam poslednje dve video kada sam u izbor destinacije upisao "ulica Sutjeska, Novi Sad" i u blizini primetio kamere...
 

Prilozi

  • Ulaz u Postavke.jpg
    Ulaz u Postavke.jpg
    49,8 KB · Pregleda: 104
  • Podesavanje 1.jpg
    Podesavanje 1.jpg
    61,5 KB · Pregleda: 94
  • Podesavanje 2.jpg
    Podesavanje 2.jpg
    56,2 KB · Pregleda: 93
  • Podesavanje 3.jpg
    Podesavanje 3.jpg
    52 KB · Pregleda: 90
  • Podesavanje 4.jpg
    Podesavanje 4.jpg
    54,1 KB · Pregleda: 90
  • Usce 1.jpg
    Usce 1.jpg
    83,2 KB · Pregleda: 94
  • Usce 3.jpg
    Usce 3.jpg
    52,5 KB · Pregleda: 97
  • Usce 4.jpg
    Usce 4.jpg
    63,7 KB · Pregleda: 101
  • Rutiranje Heroji sa Kosara.jpg
    Rutiranje Heroji sa Kosara.jpg
    79,6 KB · Pregleda: 103
  • No Yes Cam.jpg
    No Yes Cam.jpg
    753,3 KB · Pregleda: 111
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Kao sto sam se i plasio, pocelu su da ubacuju reklame sve vise i vise. Pre je bilo samo kada skidate mapu, dok se sada pojavljuju i kada ukucate adresu pa vam izbaci rezultate....
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
Update HERE WeGo v2.0.12141
Update HERE WeGo mape Srbije, 383.1 MB


Ništa novo u HERE WeGo navigaciji. Osnovni problem, pogrešne max dozvoljene brzine su ostale neispravljene. Mapa je neznatno promenila veličinu, nisam primetio neku promenu. Saobraćajne kamere su ostale samo u gradovima u kojima su već bile. Dakle, navigacija koja je nekada obećavala, stagnira. Korisna samo za nalaženje nepoznate adrese. Nažalost, na sajtu i dalje piše da saobraćaj u realnom vremenu "nije raspoloživ za naše područje" iako se "stalno dodaju nove oblasti". Aplikacija nudi "saobraćaj" a to realno ne postoji...

 

Prilozi

  • Screenshot_2018-04-26-16-37-05.png
    Screenshot_2018-04-26-16-37-05.png
    54,5 KB · Pregleda: 93
  • Screenshot_2018-04-26-16-37-17.png
    Screenshot_2018-04-26-16-37-17.png
    42 KB · Pregleda: 86
  • Screenshot_2018-04-26-21-07-14.png
    Screenshot_2018-04-26-21-07-14.png
    73,2 KB · Pregleda: 84
  • Screenshot_2018-04-26-21-07-42.png
    Screenshot_2018-04-26-21-07-42.png
    64,9 KB · Pregleda: 79
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1
Da li here navogacoja može sa više međuodredišta i kako?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
29
Ja sam danas instalirao Here, nudio mi je Sony telefon kao opciju posto mi je iGo prestao sa radom. Koliko vidim ovo je besplatan program? Ima li neke limite?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Nema, stvarno je potpuno besplatna navigacija. Meni je kod Here problem sto ne pamti rute.

Послато са SM-G930U помоћу Тапатока
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
HERE WeGo - Offline Maps & GPS v2.0.13173 [Mod]

here.png

Zahtevi: Android 4.1+

Šta je novo:
Bolji učinak i pouzdanost kako bi olakšali kretanje.
Mod Info: Optimizovana grafika i očišćeni resursi za brzo opterećenje;
Uklonjeni oglasi; Analitics onemogućen;
Uklonjen je sponzorisani izgled banera;
Uklonjeni su svi oglasi i usluge poziva iz Aktivnosti;
Native appwall + mopub ads baner uklonjen.

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Koristite poslednje izdanje 7-zip arhivera za raspakivanje.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Ima li razlike u radu ove modovane verzije i skinute sa prodavnice? Vidim da je razlika to što su uklonjeni oglasi ali me zanima da li kod modovane možda ima nekih dodatnih funkcija?

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Natrag
Top