HERE WeGo Navigacija

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
HERE WeGo - verzija 2.0.11117-Beta (11.01.2017)

Aplikacija ažurirana ali nisam primetio nijednu značajnu izmenu bez obzira što na marketu piše da su "sređeni neki bagovi"...Po mom mišljenju, navigacija radi standardno dobro i bez bagova. Pomenute bagove nisam ni ranije zapazio.

Imam mali problem sa navigacijom. Kada koristim online režim prilikom pokretanja neke rute aplikacija mi izbacuje poruku "Nije moguće pokrenuti navigaciju"

Kolega, probao sam jutros sve kombinacije i nisam uspeo da zbunim navigaciju.

1) Aplikacija Online, Internet ON, Radi ispravno
2)
Apk Off, Int ON, Radi ispavno
3)
Apk Off, Int Off, Radi ispravno
4)
Apk On, Int Off, prvo poruka "Connect to the internet...". Ako tapnem "Ignore" nastavlja normalan rad.

Napomena: Apk On ili Off podrazumeva da je deštiklirano ili štiklirano polje u podešavanju za rad u Offline režimu. Internet ON ili Off je rad sa uključenim ili isključenim internetom na mreži.
Dakle, na telefonu Huawei Y6II, Compact, Android 5.1, nema pomenutih problema. U prilogu su skrinšotovi.
 

Prilozi

  • Apk On Int On.jpg
    Apk On Int On.jpg
    48,2 KB · Pregleda: 18
  • Apk Off Int On.jpg
    Apk Off Int On.jpg
    48,4 KB · Pregleda: 16
  • Apk On Int Off.jpg
    Apk On Int Off.jpg
    46,5 KB · Pregleda: 18
  • Ispravan rad.jpg
    Ispravan rad.jpg
    66,1 KB · Pregleda: 18
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
HERE WeGo - verzija 2.0.11117-Beta (11.01.2017)

Aplikacija ažurirana ali nisam primetio nijednu značajnu izmenu bez obzira što na marketu piše da su "sređeni neki bagovi"...Po mom mišljenju, navigacija radi standardno dobro i bez bagova. Pomenute bagove nisam ni ranije zapazio.



Kolega, probao sam jutros sve kombinacije i nisam uspeo da zbunim navigaciju.

1) Aplikacija Online, Internet ON, Radi ispravno
2)
Apk Off, Int ON, Radi ispavno
3)
Apk Off, Int Off, Radi ispravno
4)
Apk On, Int Off, prvo poruka "Connect to the internet...". Ako tapnem "Ignore" nastavlja normalan rad.

Napomena: Apk On ili Off podrazumeva da je deštiklirano ili štiklirano polje u podešavanju za rad u Offline režimu. Internet ON ili Off je rad sa uključenim ili isključenim internetom na mreži.
Dakle, na telefonu Huawei Y6II, Compact, Android 5.1, nema pomenutih problema. U prilogu su skrinšotovi.
Hvala ti na iscrpnom odgovoru. Može biti da je do Nougata. Voleo bih da mi samo još neko, ko ima Nougat, kaže da li kod njega navigacija radi ispravno ili ne. Nisam beta tester ali ću sad da se uključim u bet testiranje kako bih preuzeo najnoviju bea verziju da vidim ima li pomenutog problema ili nema.
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Kod mene radi bez problema, offline je koristim, ali sam video da se ljudi žale da ne radi online, znači kad je instaliraš, ne skidas mapu, nego je koristiš kao Google maps, tada većina kažu da ne radi, ne znam sta moze da bude problem...
 
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
3
Imam mali problem sa navigacijom. Kada koristim online režim prilikom pokretanja neke rute aplikacija mi izbacuje poruku "Nije moguće pokrenuti navigaciju. Pokušajte kasnije" (unesem lokaciju, dobijem sve moguće rute. Tapnem na neku a zatim na .Počni nakon čega dobijem ovu poruku). U offline režimu rada sve radi kako treba. Koristim LG G5, Android 7.0. Može biti da zbog najnovijeg Androida brljavi pa me zanima da li neko ima sličan problem? Pokušao sam sa deinstalacijom pa ponovnom instalacijom aplikacije ali se ništa nije promenilo.

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока

Isti problem i kod mene, android 7.1.1.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Onda je do Nougata definitivno.

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
To je već zanimljivo. Meni je na LG-u dok sam bio na 6.0.1 normalno radio. Možda je do Nougata i još po nečeg. Nema druge nego da prijavimo oroblem

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
02.01.2013
Poruka
6
0b083a1b2c9a2b01189217235932dad4.jpg

Neće online. Srećom da sam ovde pročitao da radi offline. Nadao sam se da će zadnje ažuriranje da reši problem, ali nije nažalost. Inače, problem je nastao od predzadnjeg ažuriranja koliko se sećam. Prvo nije hteo nikako da dopuni mapu Srbije sa 270 na 290mb. Morao sam da je izbrišem pa da je ponovo instaliram. A, zatim i ovaj problem sa online modom koji ne radi.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
0b083a1b2c9a2b01189217235932dad4.jpg

Neće online. Srećom da sam ovde pročitao da radi offline. Nadao sam se da će zadnje ažuriranje da reši problem, ali nije nažalost. Inače, problem je nastao od predzadnjeg ažuriranja koliko se sećam. Prvo nije hteo nikako da dopuni mapu Srbije sa 270 na 290mb. Morao sam da je izbrišem pa da je ponovo instaliram. A, zatim i ovaj problem sa online modom koji ne radi.
Da, taj problem sa mapom sam i ja imao. Iritirajuće. Ruku na srve retko kad koristim online mod. Dešavalo mi se, međutim, da mi neke tačke tj mesta ne pronalazi u oflajn modu dok ih u online modu pronalazi. Kad jednom registruje određeno mesto u online režimu rada nakon toga ga bez problema pronađe u oflajn režimu. Naravno to su bile retke situacije ali meni se uglavnom i dešavaju takve stvari :-D

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top