Help. Somebody... anybody :/

Član
Učlanjen(a)
16.04.2011
Poruka
1
Ćao. Imam 16 godina i totalno sam izgubljena.Razlog što sam otvorila temu je sljedeći: Moj dečko i ja smo u vezi već duže vrijeme,i odlučili smo se da poduzmemo "onaj" korak.Razgovarali smo o svemu tome i došli do zaključka da će se "to" desiti kad se desi,da nećemo ići prebrzo i da bi se to trebalo desiti samo od sebe.Tako je i bilo...jedne noći sjedili smo na klupi onako lijepo,ptičice cvrkuću i ostale gluposti i počeo je da me dira.Svuda.Polako,korak po korak i bilo je očigledno da će se desiti xD.Uglavnom,kada smo krenuli,bilo je malih poteškoća.Očajno se osjećam.Pod malim poteškoćama sam mislila na to da nije mogao da uđe wacko2 Znam,da će ovo mnogima od vas biti smiješno ili kako god,ali meni nije.Nimalo.Ne znam je li to zbog toga što nije bilo dobro mjesto pa se nismo mogli opustiti ili ja jednostavno nisam spremna još za prvi sex...ne znam,ako je ikome znači IKOME bilo ovako neka mi pomogne,jer ja ne znam šta da radim ni šta da mislim poslije ovoga.On sebe krivi za sve i boji se da ću ga ostaviti nakon ovoga svega,a ni ja sama ne znam šta da radim... Očajna...sorrysorrysorry
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Cao alma7, nemas razloga da budes ocajna, tj. ocajni, ovo kao prvo nije smesno, drugo veruj mi nikom nije prvi put bilo nesto extra, to mogu samo da lazu, e sad greska je po meni u prevelikim ocekivanjima, naravno da smo svi slusali, citali kako je to nesto...extra, i jeste, ali ocekivanja ostavite za kasnije, kad malo bolje upoznate jedno drugo, potrebe drugog, vazno je da razgovarate o svemu, naravno i o ovome, ovo bi na protiv trebalo da vas zblizi a ne razdvoji, otkrivajte zajedno cari ljubavi i uzivajte u tome sto dozivljavate istu situaciju zajedno. Mozda ni drugi, ni treci put nece biti nesto, ali ne stajte ovde, pred prvim problemom, resite ga zajedno, nemate potrebe okrivljavati sebe, nije u tome stos, iskustvo je ono sto vam hvali, ali polako, bez zurbe i panike.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2011
Poruka
10
Nemaš zbog čega da se brineš, samo se trebate opustiti i pustiti da se to desi samo po sebi, ali nemojte da zaboravite na konracepciju. Ja mislim da je za vas najbolji vid kontracepcije kondom. Naravno da prvi put treba biti nešto najlepše, ali takvim ga čini osoba sa kojom se taj prvi put desi. Prvi odnosi neće biti nešto posebno sami po sebi ali ako je vaš partner poseban onda će sve biti divno. Važno je da imate poverenje jedno u drugo i da znate na ne postoji problem ni u jednom od vas i da su se svi osećali tako kao i vi u toj situaciji. Nemate zbog čega da se brinete, ZAISTA, samo se OPUSTITE i to će da se desi samo po sebi kada budete najmanje očekivali!!!!!!! Razlog za neuspeli pokušaj je taj što nisi bila opuštena, a možda nisi još ni spremna. Razgovaraj sa svojim partnerom o svemu što te muči, jer tako ćete se još više zbližiti.
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ma ne brini,problem je samo u tome sto si imala tremu pa se nisi mogla opustiti.Sve ce biti ok.
I stvarno sledeci put gledajte da budete kod kuce,jer mozete da budete sami,da se namjestite,ne plasite da li ce neko naici itd,itd...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Pogresno vreme, pogresno mesto, los dan, dnevni stresovi i stalno prisutni strah od "prvog puta" ... Sve to utice i na tvoju i na njegovu psihu, plasi se i on koliko i ti i sve do dovodi do jedne reci koja se obicno naziva neuspeh.

Necu se sloziti sa ovim komentarom:

Prvi odnosi neće biti nešto posebno sami po sebi ali ako je vaš partner poseban onda će sve biti divno

jer niko prvog puta nije poseban. Oboje ste na istom i oboje se plasite, za vas je sve to novo i prilazite mu na jedan potpuno nepoznat nacin.

Ali, svakako cu se sloziti sa ovim komentarom:

ali ne stajte ovde, pred prvim problemom, resite ga zajedno

jer upravo ovo je zelena karta za naredni put, obecanje za uspeh i sirom otvorena vrata za put pred vama.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
47
Ja se secam svog prvog puta kao najlosiji sex na svetu :) niko nije znao gde i sta i kako, a oboje smo zeleli. Nemate vi nikakav problem, samo sledeci put nemojte odmah napolju da isprobavate nego za pocetak unutra da steknete rutinu. samo profesionalci mogu na otvoreno :)
Veruj mi posle par godina, bice ti slatko i smesno kada se setis svega toga.
 
Natrag
Top