Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
pozdrav, kupio sam nov hdd pre jedno mesec dana i u hdtune programu i pokazuje mi neki warning... jel to opasno ili da ne brinem toliko?

unapred zahvalan
 

Prilozi

  • 16-July-2014_01-37.png
    16-July-2014_01-37.png
    95,8 KB · Pregleda: 50
Član
Učlanjen(a)
22.05.2013
Poruka
189
значи да је лоша комуникација између диска и контролерa?Они у ствари не значи да нешто није у реду са физичкиm дискom. promeni sata kabel i uradi defragment diska
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Probaj da hard ubodeš u drugi SATA ili ATA soket/port, sledeće je zamena kabla, a lako je moguće da je do matične koja ne mora biti neispravna, jednostavno drajver pravi problem.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
E i ja to imadem već jedno četiri plus godina na jednom hdd i promenio sam i kablove i portove na ploči i opet isto. I radi, a onaj drugi star tri god. okruglo nije imao to i skoro mi izdahnuo iz čista mira bez ikakvog upozorenja i ode 1 TB podataka u vetar. Tako da nema pravila ni upozorenja. Onaj kilavi radi a onaj lep crkne.
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
990
Kod mene je naprimer vec se desilo drugi put kupio hard disk 2 tarabajta i stavljao strane serije i kad sam prosao vise od par mjeseci radio je kao sat medutim stavljao sam cestote serije i ponekad je bio upaljen i po nekoliko sati.Da neduzim i nije se vise ni upalio nakon nekoliko puta pokusaja a ili motor je itisao hard disk mi je ostao citav ali motor onaj mali jer je bio external.vise nije radio ali hard disk sam stavio u ili u kompjuter ili dok za hard driverje radio ali me je trazio da se formatuje dako da su mi podatki otisli u zrak.jednostavno morao sam formatovat....pitanje dali postoji program da se izbjegne formatovt ili da ga zakljucam ili je virus usao...
 
Natrag
Top