Hard disk problem

Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Kad palim racunar bios prepozna sve hardvere.Ali kad treba da prebaci na operativni sistem izbaci problem:"invalid particia label".Mjenjao sam sve jampere i na master i na slave.Pokusao sam oboriti sistem i ponovo podici sistem i ide instalacija ured do kraja do resetovanja kad treba da cita sa harda i onda eror.Imam drugi hard i normalno radi sve bez ovog harda.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
taj drugi sto je ispravan stavi na master a ovaj stavi na slave, pa kad podignes sistem pogledaj u my computer da li sistem vidi particiju
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
ovaj drugi hard(ata) na njemu je windows 7 i postavljen je na master a ovaj je sata i stavljao sam ga na slave i na druge mogucnosti.Probao sam iskljuciti hard sa windowsom 7 i ovaj pokrenuti sam sa instalacionim dvd win7 i dodze instalacija do detalja kad treba da se resetuje i da krene citanje sa harda i prikaze eror particija.Na tom hardu imaju dvije particije i obe ih vidim u toku instalacije win7.I odatle sam ih obe formatirao i opet nista.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Rijesen problem:ubacio bootabilan xp cd i izbrisao sve particije i napravio novu particiju.I sada ga bios vidi(nije mu bio dobar boot sektor).
 
Natrag
Top