hakovanje profila

Član
Učlanjen(a)
13.09.2010
Poruka
12
posto su vecina tema sa naznakom hackovanja zakljucana pokusacu ovde postati i nadam se odgovoru .
naime sta me zanima , volim ceprkati po svim programima , posao me jednostavno vezuje za komp tako da sam skoro ceo dan ali ajde recimo vecinu dana pored racunara tako da se volim po malo i sve znati nikad se ne zna kad ce zatrebati , e pa i ako nisam pristalica prevara ali doslo vreme da i mene interesuje jedan profil i provaljivanje u isti u glavnom zbog poravnjavanja racuna iz proslosti .Da skratim pricu i prosto vam kazem sta imam , a sta mi treba :

imam: Facebook name , IP adresu i cookies - to je ono sto sam uspeo saznati
nemam : Password - logicno to i jeste krajnja stvar koja mi je potrebna

E sada da li postoji neki program kojim mogu "unovciti" dosadasnji trud i to sto znam IP i cookies od tog korisnika ,
da zanemarimo samo sitna varanja tipa posaljite mi na mail ime korisnika itd bla bla jer zamke su smesne cak i za najvece neznalice .

Hvala na svakom odgovoru , mozete me i putem PP-a kontaktirati , forum je super tako da cu provoditi ovde dosta vremena , moze se finih stvari naci i prodiskutovati .... pozz
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
Daću ti najbolji savet koji mogu da ti dam.
Zaboravi to što želiš da uradiš i oprosti tom tvom "drugaru"
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
34
I ja bih ti najprijateljskije i najdrugarskije preporučio:
Oprosti.
Pašće ti tetret sa srca i lakše će ti biti.
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Losa ti rabota,ako te ukace prso si do kraja,ovi iz sajber kriminala samo cekaju da ti okace ime u novine kao veliki uspeh u hvatanju tehnoloskog kriminalca i taman da ti nakace jos i pedofiliju ,kradju podataka,novca ,i ko zna sta jos... Bolje se mani corava posla.
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
88
ako hoces samo njegov pw imas dosta tutoriala u youtube i google koje mozes naci u vezi toga,samo ukucaj create facebook fishing ili fake facebook login page (ista je stvar), to ti je najlaksa varijanta
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
ako hoces samo njegov pw imas dosta tutoriala u youtube i google koje mozes naci u vezi toga,samo ukucaj create facebook fishing ili fake facebook login page (ista je stvar), to ti je najlaksa varijanta

A kazi ti meni leart369 sto si ga upravo savjetovao kako da pomocu lazne login strane ukrade nekom lozinku, kako znas da on bas ne zeli da poravna racune s tobom???
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Jedini nacin za toj je pirshing.(bar za taj ja znam)
To je zapravo laziranje pocetne stranice fb(ili nekog drugog sajta),dakle korisnik upise svoj username(u tvom slucaju mail) i naravno pass koji stize tebi.
Ipak dvaput razmisli prije nego sto to ucinis,jer zamisli kako bi se ti osjecao da tebi neko to uradi.
Osveta je uvijek posljedica slabosti duše koja ne može da podnese nepravdu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
88
@igortehno ja prijatelju samo sam odgovorio na njegovo pitanje i koji je najlaksi nacin stici do passworda , ne budi patetican on sam ovo trazi
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Hakovanje nečijeg profila je ekstremno teško i ako si okorjeli haker znači ako ne hakuješ po kompovima još od doba Amige(pokoj joj duši) nema ništa od tog.
 
Natrag
Top