Hakovanje Facebook-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
da li postoji uopste neki program, fora, neko da moze da hakuje jedan facebook profil? stvarno mi je hitno a i bitno, znam debilno je ovo sto pitam ali stvarno mi treba :) ja vas molim evo, jer trazio sam po internetu ali sve me navodi na survey gluposti :/ ja vas molim ako zna neko :)

Hvala vam unapred :)
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
I kako mislis posle da se izvuces, da se preselis na Mars. Ne postoji takav program, verovatno postoji skup programa koji potpomazu opsti hak. Sajt takve jacine sigurno ima jaku zastitu i web mastere koji kontrolisu bilo koji oblik upada, bio bi otkriven za 5 sekunde. U stvari postoje neki VPN sajtovi, mahom registovani u domenima banana republika, koje cisto zabole sta ces raditi, al mora sam da odradis poso, ako znas. Jednom recju, mani se corava posla, gle imas sve u zivotu, uzivas i tako dalje, nije ti potrebno da izigravas devojcicu nekom crncu na robiji.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
da li postoji uopste neki program, fora, neko da moze da hakuje jedan facebook profil? stvarno mi je hitno a i bitno, znam debilno je ovo sto pitam ali stvarno mi treba :) ja vas molim evo, jer trazio sam po internetu ali sve me navodi na survey gluposti :/ ja vas molim ako zna neko :)

Hvala vam unapred :)
Sam si odgovorio na pitanje, svi ti hackovi su prevare i vode na survey na kome ti prevaranti zaradjuju tako da ni ne pomisljaj da ces nesto slicno naci.
 
Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
I kako mislis posle da se izvuces, da se preselis na Mars. Ne postoji takav program, verovatno postoji skup programa koji potpomazu opsti hak. Sajt takve jacine sigurno ima jaku zastitu i web mastere koji kontrolisu bilo koji oblik upada, bio bi otkriven za 5 sekunde. U stvari postoje neki VPN sajtovi, mahom registovani u domenima banana republika, koje cisto zabole sta ces raditi, al mora sam da odradis poso, ako znas. Jednom recju, mani se corava posla, gle imas sve u zivotu, uzivas i tako dalje, nije ti potrebno da izigravas devojcicu nekom crncu na robiji.

Kakav odgovor, hvala ti puno brate :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Facebook nudi ogromne sume novca za one koji nadju propust, u zavisnosti koliko je ozbiljan taj propust od 30 000$ do 1 000 000$. Da li stvarno nekome deluje logicno da postoji alat koji ne kosta nista, ili kosta 20$ za hakovanje profila? :confused: Postoje nacini da se dodje do necijeg accounta, ali samo ako je korisnik nesiguran. Kao sto rece Bazlik, Facebook bi vrlo brzo reagovao, ali i da nije tako, neki ozbilniji password od par od recimo 10-12 karaktera, kombinacija reci i brojeva bi uzeo dekade da bi se doslo do passworda. Evo ovde mozete proveriti koliko je neki password jak:
Kod:
https://howsecureismypassword.net/
Ja cisto iz predostroznosti ne kucam tu svoj password, ali probajte sa slicnim primerom...

Postoje nacini da se dodje na drugi nacin do password-a, ali svejedno su ilegalni, i ozbiljan udar na privatnost. Da li bi ste voleli da vama neko hakuje profil na FB ili da vam cita E-mail? U svakom slucaju zatvoricu ovu temu...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top