Gubi se prostor na sistemskoj particiji

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Evo gde mi najvise zauzima memorije,kada skidam sve stavljam na D
Ovaj program data je skriven fajl,ne znam zasto.

memorija.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Tu je problem sto je ostavljeno malo prostora za sistemsku particiju, tako da to bi trebalo reinstalirati i dodeliti veci prostor... Eventualno nekim alatom preko boot diska tipa gparted povecati prostor.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
To je bio XP pa mi je pao sistem i instaliran je win 7 a evo samo sa dve poruke na forumu sa cc cleanerom je ocisceno 9mb
kukiji.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Mozda ne tako komplikovano ali uz moguci gubitak podataka.... pretpostavljam 25 gb slobodnog prostora... Sto znaci da se nalazi na kraju diska. U linuxu je to moguce uciniti dok na windows mislim da postoji veliki rizik da se izgube podaci. Najbolje je narezati na diskove ono sto stvarno treba sacuvati, pozajmiti od drugara eksterni hard disk ili usb flash memorije, i reinstalirati sistem sa formatirenjem celog hard diska i pravljenjem odgovarajucih particija...
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Jeste , mozes da radis sta hoces sa particijama

Ne znam sta se desilo ali kada sam skinuo taj program i hteo da pokrenem nesto je bilo zapucalo i nije htelo da otvori taj program,restartovao sam kompjuter i kada se palio radilo je neki update i cleaning i sad sam dobio cak 2.60gb memorije na c

Treba obrisati prvo fajlove iz
Kod:
http://tinyurl.com/om2xgmx


Pre toga sam i ovaj bat fajl skinuo i pokrenuo tako sto sam odabrao broj 4 da ocisti sve duple fajlove..
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top