Grubo ili nezno?

Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
140
Ja biram - brzo i žestoko. ;)
Volim seks koji uključuje grebanje, grickanje, pljeskanje po guzi, povlačenje za kosu... Ili kad me uhvati za vrat pa mi se počnu pojavljivati zvjezdice pred očima... Ovo nisam trebala napisati. :D Ali me strašno pali... :D A nježnost mi je prikladnija za sam početak... i završnicu. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Ja biram - brzo i žestoko. ;)
Volim seks koji uključuje grebanje, grickanje, pljeskanje po guzi, povlačenje za kosu... Ili kad me uhvati za vrat pa mi se počnu pojavljivati zvjezdice pred očima... Ovo nisam trebala napisati. :D Ali me strašno pali... :D A nježnost mi je prikladnija za sam početak... i završnicu. ;)

Fenomenalno...i kompatibilno....:)
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Zavisi koliko sam napaljen i kako sam raspolozen....I najvise od individue koja je na meni :D
Ako je slatka dobra devojcica sigurno necu da je je*em kao Antihrist,vec nezno,senzualno...Realno nezan sex pruza zadovoljstvo na mnogo vise nivoa od klasicne je*acine.
Ne praktijujem bas "grub" sex,stvarno ne volim da pljeskam i vucem za kosu vec intenzivan,primalan sex,cisto zadovoljavanja fizickih potreba.

Iako sam veliki fan predigre,imam jednu fantaziju gde devojka pere sudove ili nesto slicno a ja joj samo spustim gacice i "iznenadim" otpozadi :D
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
da, zavisi od ženke, tačno se može primetiti kad je njoj potrebna gruba radnja ili tzv. zigovanje ili peta brzina, neki to zovu kažnjavanje.

naravno, sve u cilju mira u kući.
 
Natrag
Top