Greska pri snimanju zvucni drivera

Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Uz to si pokupio i adware i Addon u browseru. Daj boze da nisi ubacio i neki ozbiljan virus u pozadini.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Lepotane ,dal je moguce da je to isti onaj problem od pre dva meseca kad si imao problem sa zvucnom karticom na sistemu od 64-bita,ako nema drajveri za 64-bitni sistem samo se vratis na win 7-32 bita i to je to ,ne moz da silujes plocu ako nece...jes da je lepo sto 64-bit sistem pruza podrsku kako sam cuo i do 100 GB ,na odredjenim sistemima,ali onda resenje verovatno treba traziti u drajverima za BIOS ,ako nema izadjes na buvljak i pazaris drugu plocu,ako te stra podjes s nekoga kuci kod tog sto prodaje ,proveris i kupis to ili u prodavnicu,recimo ja bih sad hteo da odigram igru koja se zove Celestial Command,i nece bez 64,al me mrzi da instaliram..hehe..cekam da neko pachuje pomenutu verziju...znaci u tvom slucaju kako ja to vidim ,ako imas veci hard ,napravi vise particija ,pa instaliraj nekoliko sistema,znaci nekoliko raznih Win-ova koje ces koristiti po potrebi,jer ovaj stos bezvucnog kompa nije bas prijatan...
 
Natrag
Top