Graficka,ram,maticna...?

Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
ove podatke sam nasao na cd p4s800-mx m510.ne znam dali pomaze sta
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
meni se to isto desilo pre par godina kad sam je imao... i kad sam digao sistem ponovo sve je bilo ok... ako hoces probaj... ne kosta te nista
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
meni se to isto desilo pre par godina kad sam je imao... i kad sam digao sistem ponovo sve je bilo ok... ako hoces probaj... ne kosta te nista

Istina ne kosta me nista,posto znam sve o rusenju i dizanju sistema ne moram nikom placati da to odradi,ali rekoh da nije kakva hardverska greska? Pitam da se nije jos ko sa tim problemom susretao,i da mu nije bilo sta mimo hardverskog djela, a ne softverskog.
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Džabe,ne cita instalacijski disk,opet pise da nema sggnala,isto kao da je kabal od monitora iskljucen a nije. Pokusavam vec par dana i nista
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Meni se desavalo isto na starijoj asus ploci kada je oslabilo napajanje. Probaj ako mozes od nekoga da uzmes napajanje, pa da vidis da nije do toga problem. Obicno je izbacivalo povremeno gresku u biosu, overclocking failed, iako nista nije bilo overklokovano(to lici na ovo tvoje ulazenje u bios), a posle samo crn ekran iako kuleri rade.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Jesi li siguran da ti radi zvucnik za beep code?
Daje li neki zvuk (beep) pri ukljucenju? Ako ima beep, napisi nam kako se cuje.
Da ga nisi toliko forsirao dok je mogao da pokaze sliku, mogao si flash-ovati BIOS putem Flash drive-a iz DOS-a, ovako je to sad rizicno raditi napamet, jer nemozes podesiti flash USB zip da bude first boot device u samom BIOS-u.
Napisi samo ima li kakvog zvuka za sada, pa javi, proveri da li imas zvucnik povezan na SPEAKER1 konektoru ploce, ako nema nadji neki 4-pin pa po uputsvu ploce povezi da bi video ima li beep.
Obicno je + crveni kablic zvucnika prvi sa leve strane (+5V) kada gledas plocu frontalno, a ground poslednji desno (2 srednja pina se ne koriste), javi sta si uradio?
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
update-uj bios ako i to ne pomaze izvadi bateriju sa maticne i ostavi ga 5minuta bez nje vrati i vidi hoce li biti normalno
 
Natrag
Top