google problem

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
E ja imam problem sa googlom kada sam na netu i nesto radim u donjem levom uglu pise mi looking up for google-analytics i ne mice se gde god da udjem posle pise server not found pa jel zna neko u cemu je problem i ako zna da mi kaze resenje.:(
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
reinstaliraj mozilu i poslije u opcijama iskljuci update mozile,ostavi samo update adona.
ove nove verzije mozile znaju zezati,ja sam zbog toga presao na google chrom.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
reinstaliraj mozilu i poslije u opcijama iskljuci update mozile,ostavi samo update adona.
ove nove verzije mozile znaju zezati,ja sam zbog toga presao na google chrom.
Pa da osim sto je novija treba biti bolja a ono gora pa onda da uzmem mozilla firefox 1,0 mozda je dobra hehehe:roll:
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ne ozbiljno koji jos program izbacuje nove verzije svaki mjesec. sve je to jos novo i treba vremena da se stabilizira. pade mi napamet da nemas mozda neki savjestan antivirus koji ti iskenira prvo svaku stranicu pa kad zavrsi onda te pusti . pogledaj mozda ti av ima zastitu ip adrese,pa te zato nepusta. ja kod malverbajta obavezno otcekiram tu zastitu, inace pola stranica nemogu otvoriti.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
ne ozbiljno koji jos program izbacuje nove verzije svaki mjesec. sve je to jos novo i treba vremena da se stabilizira. pade mi napamet da nemas mozda neki savjestan antivirus koji ti iskenira prvo svaku stranicu pa kad zavrsi onda te pusti . pogledaj mozda ti av ima zastitu ip adrese,pa te zato nepusta. ja kod malverbajta obavezno otcekiram tu zastitu, inace pola stranica nemogu otvoriti.
Imam KIS2010 i nema zastitu ip adrese mozda mozilla firefox nesto zeze reinstaliracu je a da od add ona imam fox lingo i tweakwacko2
 
Natrag
Top