Google chrome

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
65
Ooooo Boze,zar je toliko tesko na Google otici i ukucati sta ti treba. Evo ti:

Kod:
[URL]https://www.google.com/intl/sr/chrome/browser/[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.07.2012
Poruka
107
kako da vratim kao kljuc sada imam nesto drugo tamo gde pise prilagodite i kontrolisete google chrome kao padajuci meni
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2012
Poruka
107
profil ne moze da se koristi jer je iz novije verzije google chrome


neke funkcije su mozda nedostupne navedite drugi direktorijum profila ili koristite noviju verziju chrome ovo mi javlja kada instaliram drugu verziju ghrome
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Jesi li deinstalirao staru verziju? nemoj instalirati novu, preko stare.
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2012
Poruka
107
kada instaliam novu verziju kada idem na fejs odmah me blokira sta da uardim
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Ako koristis gcb za backup profila, mnogo laksa opcija je da se ulogujes na gmail, mozes i da stavis passphrase da ti ne bi automatski sinhronizovalo profil. Tako ce ti sinhronizovati profil, ostaju ti samo podesavanja nekih ekstenzija, i jezika... Ako imas sacuvan stari profil nadji negdee stariju verziju, pa povrati profil, uloguj se na gmail, da sinhronizujes profil, pa obrisi staru, obavezno obrisi i profil, koristi revo uninstaler da ne moras da traziz, ili rucno C:/ user/documents and settings, local settings, application data i obrises google folder ili ako imas i nesto drugo google-ovo samo chrome folder u njemu. Mozes i samo da obrises taj folder resetovace ti chrome na default settings.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
2
Zasto meni na google chrome-u snimci sa youtube-a i igrice koce,a na mozili ne koce?
 
Natrag
Top