golf 3 1.6i problem

Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
hitno potrebna pomoć ovako golf 3 1.6i nekad ide ko avion a nekad poludi i trza i nece nikako da vuce a ler isto trza od 500 do 1000 obrtaja bio u servisu na dijagnostiki sve ok.al on neće pa neće pumpa ima dobar pritisak neznam sta više unaprijed zahvalan na odgovoru
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
30
Pa zavisi na kakvoj je dijagnostici bio, ako nisi bas siguran u taj servis, ja ti predlazem da odvezes kola u neki servis za koji znas da radi ozbiljnu dijagnostiku.Jer kod nas u zadnje vreme ima mnogo likova koji kupe uredjaje od 50 evra i tripuju da sa njima rade dijagnostiku.A ovako napamet tesko da ti iko moze pomoci.
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
bio sam u ovlastenom vw servisu i nesto su cackali i rekli da je sve ok i kad sam krenuo kući radio je normalno 2 dana i opet sranje
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
30
Pa jbg, ako su ti oni nesto naplatili kao popravku idi i zali se.Premda moguce je da su samo odradili dijagnostiku i obrisali greske.Pa se posle ta ista greska opet javlja.
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
70
treba obratiti paznju na banalne sitnice koje ti dijagnostika nece otkriti a to su svjecice i kablovi moguce da ti jedna svjecica ili kabel prekida ponekad a rezultat bi bio trzanje i los rad na leru isto tako bi ti predlozio da ispitas pritisak na beziskoj pumpi i mozda da zamjenis filter goriva,budi pozdravljen.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
treba obratiti paznju na banalne sitnice koje ti dijagnostika nece otkriti a to su svjecice i kablovi moguce da ti jedna svjecica ili kabel prekida ponekad a rezultat bi bio trzanje i los rad na leru isto tako bi ti predlozio da ispitas pritisak na beziskoj pumpi i mozda da zamjenis filter goriva,budi pozdravljen.

za pocetak provjeri kablove i kapu ,zna da kondenzuje,slicne simptome sam imala i majstor je promenio kablove i sad je ko avion,znaci trza u drugoj pogotovo,ili majstor pogleda procacka nesto i sve ok dan dva i opet isto.
 
Učlanjen(a)
02.05.2011
Poruka
1
ako je pritisak pumpe dobar,zameni filter da bi odklonio svaku mogucnost u problemu sa dovodom goriva,moras proveriti sistem paljenja(svecice,kable,kapu i ruku),posle toga mora se proveriti ugao pretpaljenja,jer je to vrlo vazno u sistemu paljenja,na kraju ako je i to dobro pokusaj sa drugom bobinom,eventualno komutatorom ako je van bobine....
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
hitno potrebna pomoć ovako golf 3 1.6i nekad ide ko avion a nekad poludi i trza i nece nikako da vuce a ler isto trza od 500 do 1000 obrtaja bio u servisu na dijagnostiki sve ok.al on neće pa neće pumpa ima dobar pritisak neznam sta više unaprijed zahvalan na odgovoru
Da li si resio problem i kako?poz
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
3
u takvim slucajevima dijagnostika mora pokazati neku gresku ili je resetuju pa kazu da je sve dobro a ne uklone kvar, samo jedno pitanje dali se pali sijalica na intrumentalnoj tabli
 
Natrag
Top