Gigabyte GeForce GTX 650 WindForce 2X 1GB OC

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Nasao sam i to ali mi nista od toga ne pomaze.
Sta reci hvala ti na trudu i pokusaju.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa nista ako si bas sve uradeo,pokusaj da izbrises drajvere,pa restartuj,pa ih instaliraj,pa opet restartuj....mozda se nesto medju njima ispomesalo...
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Probao sam i to sa drajverima(cak mi se cini da je isto i bez drajvera) i ista stvar videcu prekosutra da uzmem od komsije njegov monitor pa da probam sa njime.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Sta je bilo jel i to nije uspelo,treba da znas da najvaznije nismo probali .....idi u kontrolni panel ,pa Display ,zatim aktiviraj Nvidia Controlni Panel ,sad tu imas dve vrste podesavanja za 3D settings i za display varijacije boje na ekranu,paralelno pokusavaj u 3d settings nemoj sve da stavis na automatik nego ti licno smanji vrednosti i iskljuci filtriranja, a u podesavanja za display imas mogucnost da se malo igras sa bojama ,odnosno kontrastom i sl,ali nemoj da probas stavku dve i da kazes kako ne moze nego malo duze pogledaj sve to........za kraj ako ni to ne uspe ,za test vrati opet onu staru karticu pa probaj i stare i nove drajvere da vidis sta ce da se desi.....jel ako na staru radi onda nije ni do monitora ni do drajvera ,nego do podesavajna....
images
images
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Evo sada sam probao sa drugim monitorom i ponovnom reinstalacijom drajvera i ista stvar,definitivno mije do monitora.Da li postoji mogucnost da je na grafickoj do D sub konektora?
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Znas sta ,poteraj neku jaku 3D igru i obrati paznju na senke i pozadinu ,ako primetis neke bezveze promene ,znaci senke koje su bas bezveze izmesane onda znaci da je do graficke,medjutim ako se to ne javalja u igrama i kljucnim programima ja bih to cepao tako kako je.....na tamo kad bude skini jos novije drajvere pa sta mu bog da.....postoji ovde i svetla strana sto sad mozes desktop da gledas sa 3D naocarama i da uzivas u carima koje nudi win8.1 ......hahaha...mala sala.......kao sto sam rekao ako to nema u igrama cepaj dalje...ipak bih ja gledao da podesavanja za ikone svedem na najjednostavnije parametre....pogledaj na netu da nema neki tweak program za win 8.1 i skini ga mozda u okviru njega nadjes zeljene opcije....
 
Natrag
Top