geodezija

Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Iako sam jos u gimnaziji, mislim da cu najvjerovatnije upisati geodetski fakultet pa me zanima misljenje onih koji vec idu na taj fakultet kao i onih koji imaju bilo kakva iskustva sa geodezijom. Koliko je taj fax tezak, koliki najmanji prosjek treba imati da bi se moglo upisati na njega....??? Zanima me sve sto ima veze sa geodetskim fakultetom pa bih zamolio svakog ko zna nesto o tome da napise. U napred, hvala! :)
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
30
Varijanta da ides na geodetski fax je prava stvar. Ja sam zavrsio visu geodetsku i zaposlio se 15 dana po diplomiranju, posla ima a tek ce da ga bude kako pricaju. Fakultet jeste tezak, matematika je potrebna do bola s posebnim osvrtom na trigonometriju. Imas visu geodetsku u bg i fakultet u NS i BG, na sajtovima imas plan i program za geodetski odsek tako da mozes i to da vidis. Ako te zanima jos nesto konkretnije samo pitaj :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.03.2011
Poruka
1
Super fakultet i super struka za onoga kome matematika ide od ruke. Ako budem imao sina, volio bih da završi geodeziju. Iako sam uvijek bio dobar matematičar, završio sam mašinstvo, koje bi se moglo nazvati sirotinjskim fakltetom, obzirom na stanje proizvodnje na ovim prostorima.
 
Natrag
Top