generic host process for win32 services

Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
2.jpg1.jpg

Danas sam bio kod jednog covjeka sto sam mu pravio racunar ovo mu Kaspersky cesto izbacuje.kakvi su mu jadi da mu neko nije hakovao nesto ili mu pokusava upasti?Znaci windows xp sp3 cist sve u redu ni jedne greske nema ovo se do sada nikad nije desavalo,Koju god opciju od ove tri da kliknem ono se pojavi posle izvjesnog vremena.Ovako nesto drugi antivirusi nebi ni primjetili ali svi znamo kakav je Kaspersky osjetljiv njemu nista ne prolazi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
pa jesi kliknuo na ovu opciju proglasi pouzdanim? ma sta ce ti ovaj novi kav, sve poslije kav7 je smece
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Kliknuo sam na opciju proglasi pouzdanim i opet isto,to sam prvo uradio_Ovaj mi je priznao da je skidao hakerske programe za provaljivanje fejsa i maila a tom prilikom je gasio Kasperskog.Uvalio mu se domacin al pravi moram mu ponovo oboriti sistem e sad mu je dupla cifra da ja lupam glavu sta je on uradio da bi mi na kraju priznao.Da mi je odmah rekao dok sam bio kod njega nego se pravi Toso u diviziji ma samo treba lupati levate po dzepu dok se ne opamete.

1.jpg
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
396
Pa normalno obrij ga na suvo tako da mu sledeci put nece pasti na pamet da to uradi!!!Kakav kreten!!!
 
Natrag
Top