Gde bi voleli da radite ?

Gde bi voleli da radite ?


  • Total voters
    51
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Da radim nešto kod kuće... ne zavisim ni od koga, nemam gazdu, radim kad hoću i koliko hoću, a parice kaplju taman toliko da lepo živim. :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ma i za to ima rešenje! Kupiš 3 stana u Beogradu, izdaš,i čekaš prvi da ideš po harač! A ako te mrzi, možeš i drugog... :dance2::lol:

E to bi bilo lepo... još da budu u centru, pa ih izdam firmama za kancelarije... ih! Samo još da imam para za to...
A ozbiljno, to mi je san, da imam nešto da "kaplje", a da ja pored toga mogu da se bavim kreativnim radom... :)
 

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Da radim nešto kod kuće... ne zavisim ni od koga, nemam gazdu, radim kad hoću i koliko hoću, a parice kaplju taman toliko da lepo živim. :)

Ne znam koja bi to vrsta posla mogla da bude ukoliko nemaš novca da uložiš u nešto kao što su nekretnine ili nešto slično?
Verujem da bi svako poželeo tako nešto ... yes3 :) ;)
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Na Adi Bojani da prodajem krofne,samo ne znam u cijem je vlasnistvuyes3.
 
Poslednja izmena:

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Da sam neko obezbedjenje... pistolj i te stvari :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
E to bi bilo lepo... još da budu u centru, pa ih izdam firmama za kancelarije... ih! Samo još da imam para za to...
A ozbiljno, to mi je san, da imam nešto da "kaplje", a da ja pored toga mogu da se bavim kreativnim radom... :)
Znam, težak je život Vas umetnika... Kao u onom vicu, kad ciga dođe u prodavnicu i pita prodavačicu da li imaju nun-čake. Kad je žena zbunjeno rekla da nemaju, ciga kaže: "A šta onda mi nindže da radimo"??! :lol::lol::lol:
Da budem malo i ozbiljan. Da imam nešto da mi "kaplje" sa strane, dovoljno, mislim da ne bih radio ništa! Koliko puta sam hteo da pojedem telefon kad me ujutru probudi za posao...
 
Natrag
Top